SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polskie Realia, Co warto brac a czego nie!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 367037

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36859
messi18
Witam panowie! Jak z działaniem:

uni:
prop
enan
mix
clen
deca
pzdr

Ripped to perfection

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6189
Witam co myslicie o Methavolt 10mg z Blue Dragon Pharmaceuticals ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
pewnie jestes z pomorskiego co ?,nikt tego nie brał ale wszyscy chetnie oceniaja

Zmieniony przez - KabaSss w dniu 2012-04-11 17:25:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6189
Kurcze , bo ogolnie wszedzie prawie zero opinii o tym produkcie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
olej to, poszukaj lepszego sortu, a te smoki itd to chyba jacys skoksowani fani gier przygodowych o smokach wydali mysleli ze beda tych buteleczek uzywac w prawdziwym swiecie niczym miksturek sily w grze

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14689
miałem ostatnio w rece ten nowy wypust blue dragona,ciekawie to wygląda, ten smok jest wytłoczony na pudełku, ale zraziłem sie do tej firmy i kazałem kumplowi to sobie wsadzić....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
nie chciales zostac rycerzem polujacym na smoki ?

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14689
właśnie sie zastanawiałem dlaczego nie działał ten prop, a tam pewnie zamiast propa była siarka na smoka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 584 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23321
Panowie testował już ktos z was to winko w kapsułkach Omega Pharmy?? Byłbym wdzięczny za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2807
Panowie co lepiej na redu (cel jak najniższy bf i jakość , nie chce zadnego nabijania wodą ani przyrostów.) Zastanawiam sie głownie winko od razaka albo prop
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

m drol?

Następny temat

100mety razaka zaraz po nim 100 winka razaka

WHEY premium