SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polskie Realia, Co warto brac a czego nie!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 366843

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chwalili i narzekali na forum na to. ostatnio sie o tym malo slyszy, dostepnosc spadla chyba

moze ktos ma stare zapasy... czy nadal to krazy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15892
metka:

alchemia 5mg = z opnini ziomka liche kierpce..
metanabol 5mg jelfa = bdb
danabol balkanpharma 10mg = bdb

wino:

s-bol phoenix 10mg = db
strombafort 10mg = bdb

clen:

geneza GP Clen 0,4mcg = kicha...stwierdzam że chyba brałem wy***ke bo jak wziąłem bałkana to bez porównania kosa...
clen bałkan = 0,4mcg = kozak... polecam..

Prop:

testovis = bdb
testolic = bdb
propionaxin pmp = bdb

Enan:
prolka jelfa = db
enanaxin pmp = db

Susta:
sutanaxin pmp = bdb
oma = trafiłem raz wy***e.. także pisze że loteria..

salbutamol:
fox labs 10mg = bdb

Tren Ace:
trenonaxin A 100mg pmp= bdb

jestem zwolennikiem krótkich estrów także wszystkie krótkie brałem osobiście.. długie trzaskał wraz z mixami znajomy...

Zmieniony przez - korb0l w dniu 2011-06-25 02:07:07

Zmieniony przez - korb0l w dniu 2011-06-25 02:07:44

Zmieniony przez - korb0l w dniu 2011-06-25 02:08:47

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
metka
danabol Balkan - bardzo dobra zajadałem 3 miechy temu
Razak chwalony jednak w moim odczuciu słabszy od balkana
polska apteczna metka , bardzo dobra ale tylko z apteki .

stanozolol
Stanztab Unigen dla mnie na 1 miejscu
Cetabon pierwsza liga nie dostepny
Strombaford Blkan leciałem i byłem bardzo zadowolony

inj.
stary dobry ZAMBON nie do pobicia jesli orginał , teraz podobno Desma , nie biłem nie wiem
Rexogin z Alphy ( pakowanej po 5 szt ) bardzo dobry

NPP
Nandro Rapid z Alphy ( 5szt.) chyba tylko po tym sie czuje jak kiedys po Nerobolilu biłem inne zachwalane Npp ale daleko im lub temu czemus co jest w środku do Alphy.
enan

Na obecna chwile Unigen i Prolka ale z apteki

Cypio
Testosterona c z Balkana , biłem 3 miesiące temu super działa zakupiłem więcej bo jak to bywa wszystko co piękne ma swój koniec jedyna wada lekki dyskomfort po injekcji ale da sie przezyc po kilku razach zanika
prop

testovis - klasyka bo apteka z UE
ALPHA (5szt) dla mnie zero róznicy miedzy testovisem , wchodzi jak woda libido masakra .
Unigen - to samo jak Alpha lece teraz na zmiane zero bólu rzadziutki rozcięczam nim NPP z Alphy bo geste jak cholera

Boldenon -
brak faworytów jezeli bym cos bił to tylko peso pesado , i moze alphe , zastanawiam sie nad alpha mam dostep a do peso nie

Deca - Durabolin
ogólnie cięzko o te specyfik niezwałowany kiedys biłem polską apteke nic mnie tak nie porobił ale dawno to było , jakos nie przepadam za DD i nie uzywam wole NPP

Trenbolon Ace

biłem Atoma , Razaka i Alchemie , wszystkie działały jak trzeba ale najlepszy kop był o dziwo po Alchemii.

testosterone mix
Test Comp Unigen - mój faworyt na dzień dzisiejszy , oczywiscie dalej na tronie jest nasza poczciwa Omka jednak brak jej w Aptekach , nigdy nie brałem omo od dila i mam jak najlepsze zdanie o tym produkcie oczywiscie jezeli robiła go Jelfa

co do alphy pakowanej po 10szt to niestety znajomy bierze to od producenta i pakowanej po 10szt tam nie ma . podobnie w Tajskich aptekach jest pakowana po 5 szt i po 3 szt . co do orginalnosci 10szt nie wiem w UK jej pełno jednak dziwi mnie to ze 10 tyle samo kosztuje co 5 lub nie znacznie wiecej . nie wnikam , ja bije i bede bił te po 5 szt pakowane i narazie jestem bardzo zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
prop i parabolan z balkana rewelacja, po półtora tyg na wrzucie znajomi stwierdzili, że coś jakoś szybko forma wraca u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Test enan Unigen/wino Desma!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
metka

jelfa 5mg ,

5miesiecy po terminie, oddałem kumplowi za darmo. po 4 tyg widac ze działa plus 2 centy w łapie.+ 6kg wagi up.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 989
krzykacz - Metatabs Canada 10mg bialo-rozowe pudelko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1522
bold enan alpha kozak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
a co powiecie o środkach z firmy Bałkan ?

Konkretnie o propa mi chodzi.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

m drol?

Następny temat

100mety razaka zaraz po nim 100 winka razaka

WHEY premium