SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polskie Realia, Co warto brac a czego nie!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 367602

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1039
polecam balkan, unigen. Bold podobno alpha dobry. Ja bilem androxen, alchemia, sp laboratories - alchemii nie polecam, androx ujdzie, sp lab daje rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 841
jaki enan,prop,wino inj,bold,deca,meta na czas obecny?

Enan norma, prolo, iran aburaihan zielone pudelka bodajze, balkan. Najlepsze enany imo jesli ori. Do enana we flakonach nie mam zaufania. Co innego cypio czy mix. Tak mam i juz.

Prop prawie kazdy, ale jakies wynalazki bym omijal.

Wino balkan tabsy kosa, scantel tez brali u mnie i zadowoleni, apx kolezka bral i tez spoko. Wino inj ciezko o dobre, ale szukalbym dobrej desmy lub rwr (ciezko o to ostatnie, ale zaplacilbym sporo za to winko).

Deke bije pmp i ok.

Bold nie wiem.

Meta balkan i eap moje no1. Jak masz pewne inne to tez beda ok.

Najwazniejsze ogolnie jest zrodlo, ale to chyba oczywiste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
może ktos wie w jaki Antek warty uwagi obecnie ? raczej srednio z dostepnoscia czegos lepszego, balkan sie spokojnie znajdzie ale ponoc "slaby" jest w przypadku tego srodka zdziwilem sie ze jest jeszcze dostepny Alhavi, dawniej ponoc byla niezla kosa z niego ale od lat o nim cicho. moze ktos sie orientuje jak mniej wiecej stoi obecnie lub czy w ogole jeszcze jest w obrocie czy same fake.chyba ze cos innego godnego polecenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
u mnie oprocz turka chwala antka ze scantela, kolega bral jakies 2 miesiace temu i zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 841
Gwookie, jak masz alhavi to nawet sie nie zastanawiaj. Nie musisz od razu kilku pak brac, wez jedna na probe i bedziesz wiedzial czy szukac dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Antek scantel daje rade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Rok temu antek z sc dawał rade, mysle ze jak firma dalej jest i sie rozwija to teraz tez bedzie działał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
Cido przywiezione z Egiptu z 'e' na koncu + wino balkan w tabsach da rade?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 841
A czemu ma nie dac? Balkan wino tabsy kosa, cido jak masz dobre to spoko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ero
jaki enan,prop,wino inj,bold,deca,meta na czas obecny?





enan prop bold deca z Rotex Laboratories działa bdb u mnie chwalą

wino inj Desma jesli masz pewne dojście, jak nie to lepszym wyjściem będą tab

meta androxen/atom/scantel i pewnie jeszcze wiecej tylko z tymi w ostatnim czasie miałem kontakt
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

m drol?

Następny temat

100mety razaka zaraz po nim 100 winka razaka

WHEY premium