SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polskie Realia, Co warto brac a czego nie!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 366851

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
w vest farmie wszedzie plywa prop;) wiec sie nie ludzcie ze cos innego tam jest:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
bzdura
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
a co sponsoruja Cie?:) bez obrazy ale praktyki typu darmowy towar itp dla modow(niektorych nie wszystkich) od underowych polskich produc.- to cos normalnego, sfd to maszyna do pimpu a kto zaprzeczy to chyba zyje w innej bajce.

PS Vest to najtanszy under cenowo widzialem wiec nikt mi do tego nie wkreci ze w 10ml np deki( w cenie hmm nie wiem jak wyrazic cene bez naruszenia regulaminu wiec powiedzmy ze to bedzie najtansze mozliwe opakowanie bcaa xtra na allegro:) ) plywa cos wiecej niz prop...

PS do nikogo nie pije i nikogo nie chce obrazac, ale wiekszosc malolatow tutaj traktuje wypowiedzi i polecanie dnej firmy przez expertow jak wyrocznie slepa a nie o to przeciez chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ja twierdze, ze w cypio vast plywa dlugi estr

poza tym cena wytworzenia jednej flaszki towaru jest ogolnie niska - zalezy od srodka, to oczywiste, ale na tych cukierasach przebitka jest liczona w setkach procent
to jest oczywiscie cena nielegalu (czyli strachu, ryzyka, znajomosci), jakby towar byl w PL legalny, to ceny by spadly (chyba, ze firmy farmaceutyczne tez by cisnely ceny w gore).

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
j/w
co do cen - jedni chcą przyciągnąć klienta kolorowym opakowaniem, kartonikiem itp, inni niską ceną
bastekkk nic nie pimpuje, krytykuje tylko taki twierdzenie, jak ktoś nie ma pojęcia o realnych kosztach wytworzenia soku a gada, że wszędzie musi być prop
kup po 1 flakonie, wbij dekę, sprawdź poziom testa a potem gadaj że wszędzie jest prop
to co robisz to zwykłe oczernianie, wynikające tylko i wyłącznie z Twojej niewiedzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
tak oczywiscie pyerdole tylko glupoty;) w koncu hurtownicy od ktorych mozna uzyskac wiarygodne info tez gowno wiedza i sie nie znaja bo w koncu tylko sprzedaja towar:)

Wiadomo ze cena jest jakims tam wyznacznikiem wszystkiego... bo jak sie spojrzy na ceny alphy czy unigena z najwieksza znizka to wychodzi jak najtansze polskie undery, ale jak ***** widze gosci co bija treny deki boldy i puchna im ryje jak kiedys na omie to mi nikt nie bedzie wkrecal ze tam siedzi to co na etykiecie, 3/4 opinie tu forum to pimp oraz opinie kolega kolegi powiedzial... takie sa fakty i tyle:)

Ale to nie moja sprawa niech malolaty wbijaja najtanszy shit nieswiadomi 1-ze syf, 2-ze w wiekszosci to test tylko i wylacznie.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
fakty są takie, że piszesz, że jest tam prop a nie wiesz co tam jest
więc jak już to pisz, że tak uważasz bo jest tanio, a nie tak jak w pierwszym poście stwierdziłeś, że wszędzie tam pływa prop.....
zwykłe oczernianie i to jest fakt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
...bo jest za tanio to raz a drugi argument napisalem wyzej.
Nie oczerniam vesta... to co napisalem wyzej jest to wszystkich polskich ung ktore maja w dupie jakos:)

Bylo pare pomyslow by poddac badaniom najpopularniejsze polskie undery ale zawsze wychodzil z tego nie wypal a szkoda, bo niektorzy przejzeli by na oczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
czyli twierdzisz, że we wszystkich polskich ug jest prop?
to ja Ci zadam pytanie - ile z tych "propów" biłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
tak nie we wszysstkich.
Osobiscie bilem wlasnie vesta, pmp, alchemie, eurochem i atoma, do kazdego mozna by napisac krotka recenzje. Ja nie jestem jakims super dosw bijacym 1g testa testerem, ale za to jestem swiadom co komu daje... bo ta swiadomosc jest wlasnie najwazniejsza, ponad to mam kilku testerow ktorzy dla mnie recenzuja towar.

Oczywiscie na sfd tylko modzi sa obiektywni:)
\pozdrawiam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

m drol?

Następny temat

100mety razaka zaraz po nim 100 winka razaka

WHEY premium