SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polskie Realia, Co warto brac a czego nie!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 367521

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2425
Cybut- chyba jasno napisal ze ma przyjaciela co zajmuje sie handlem nieruchomosciami a tam kazdy kto wejdzie do apteki dostanie saa tymn bardziej on bo ma tam w aptece kochanke czytaj ze zrozumieniem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36481
w temacie o cypio rotexa pisał:"Wiem bo mam tam przyjaciela ktory jest przedstawicielem handlowym firmy farmacyjnej."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1225
witam..jak na chwile obecna tren z ALchemi..??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Bdb.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1225
ok czyli trzeba zakupic skoro jest ok..dziekówa za pomoc..Sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Greg dobrze piszesz kazdy ma swoje zrodla z ktorych powinien byc zadowolony
ty z unigena ja z susty czy testoviornu od brudasow
i tak jak piszesz kazdy powinien pierw przetestowac wyciagnac wnioski a pozniej wypowiadac sie na temat danego srodka

z jedny mnie moge sie zgodzic ! to jest dieta ; mimo ch**oweeej diety i tak zlapiesz kg i to nie male // tylko jakie ..??hehe sa kg i sa kg ale to juz druga sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
GREGOR_ian
Procesor sprobuj na swiezo Wiadomo ze na naszym poziomie przymultum innych branych rzeczy to nie wiadomo co mocniej a co slabiej dziala

Shogun uwierz mi ze molo kto jest uczciwy. Ja juz widzialem takich co przyjacielom wciskali podrobke desmy jako orginal.
Na sciagniecie czegos z zzagranicy trzeba wylozyc pare groszy i do tego byc gotowym przyjac na garba ryzyko utraty tego a uwierz minie wielu jest takich. Wystarczy popatrzec na to coproponuja na stronkach. Kiedys bylo dostepne wszystko co z apteki itd. A dzis to glownie polskie undery i walki z czech. Nawet klomid czy hcg walowany. To juz jest mega hamstwo. A jest tak tez miedzy innymi dla tego ze byle f*** sie tym juz zajmuje. Bo drugi byle f*** temu pierwszemu f***owi sprzeda towar. I tak sie to dzieje w necie ze pozniej dzieciaki za 10 zl zysku na flaszce w detalu sprzedaja co najtansze bo tylko na te najtansze maja kase by zainwestowaci i kupic 10 butelek na handel. I stad tak zalany jest ten rynek ch**nia.

Gregor wiem co sie dzieje i widziałem nie jedno.Jest prawdo to co piszesz,ale jak ktoś sie kręci w temacie to dostanie to czego szuka.Jest wszystko na rynku "i tombak i złoto" Szukajcie,a znajdziecie! Dlaczego np. Ty bijesz to co chcesz bić,a nie wyebki ? Co do sprawy desmy przyjaciela ja byłem świadkiem gdzie było mówione-nie pucuj sie do niczego ja biore to na siebie przyjacielu,a przyjaciel pojechał na sprawe i dostał 15 lat ;) Umiesz liczyc licz na siebie i to jest święta prawda! Teraz nie ma zasad i kazdy dla swojej korzyści będzie chciał drugiego przewalić czy to w mniejszym czy większym stopniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 225 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2688
zależy z kim latasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cybut w tamtym temacie zle to ujalem . Jego kochanka jest przedstawicielka i ma swoja apteke. Napisalem to poprostu w skrucie bez zbednych tlumaczen. Ma tez dwa ferrari czarne i czerwone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
...w tych samych kolorach nosi też stringi

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

m drol?

Następny temat

100mety razaka zaraz po nim 100 winka razaka

WHEY premium