SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polskie Realia, Co warto brac a czego nie!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 366865

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
unigen, balkan bardzo dobre enany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41395
znajomy rok temu bral iranskiego enana i byl bardzo zadowolony, w tym roku jechal na balkanie i mowi, ze na tyle irana bardzo mizernie wypadl, wiec jak to w koncu jest?;)
odnosnie propa z balkana tez slyszalem negatywne opinie, m. in. ze kur.ewsko boli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
mnie prop balkana nie bolał bardziej niz inne propy, czyli lekki dyskomfort 2 i 3 dnia. Tylko testovis był bezbolesny.

Chodzą słuchy, że trafiają sie słabe partie balkana (faki?).
Jeśli chodzi o enany nie mam za bardzo porownania bo bilem tylko unigena i balkana. Roznicy nie widzialem, a unigen podobno ekstraliga. Działac napewno działały, bo chociaz przez większosc czasu leciałem 250ew to jak zwiekszałem do 500 to przy jednym i drugim libido szło ostro w góre i buzia jak arbuz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 276 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2903


Ja miałem takiego i kazdy znajomy. zero bólu. ciekawe co za wała wszyscy mieli ze takie bole itp. albo specjalne oczernianie balcana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12287
A powiedzcie mi jak na dzien dzisiejszy jest z tesciem prop. ?
bo przygotowuje sie chyba do 1 cyklu na propie
i chce kupic najlepszy towar i mniej wiecej powiedzcie mi jaki cykl na 1 raz bedzie najlepszy i ile sam tesc bedzie mniej wiecej kosztowac w okolicach
jak narazie jade 7 dzien na 1 cyklu mety
Ranbaxy Terapia i powiem wam ze moze jeszcze sie nie rozkrecil na 100%
20mg wale i jeszcze nie bylo wogole mowy o bolu brzucha,tradziku,zlym samopoczuciu i wogole zobaczymy czy to walek po cyklu czy moze cos zdzialalo na mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24999
prop Alpha pharma,Unigen,PMP,PB Pharma te są puki co najpewniejsze

I will be big...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29056
Prop Alchemia

0 bólu i swoje zrobił jak na 1 kontakt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 913 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24282
jaka oma teraz dobrze dziala? bo podobno duzo wyebek teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panowie wino w tabletkach british dragon czy apx labs?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
apx
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

m drol?

Następny temat

100mety razaka zaraz po nim 100 winka razaka

WHEY premium