SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polskie Realia, Co warto brac a czego nie!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 366805

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5740
Balkana miałem propa i byłem bardzo zadowolony, teraz jade na Cypio PMP i też jestem zadowolony ale braknie mi na cykl 16 tygodni. Cena nie jest znacznie wyższa od innych underów, ale na razie Cypka nie mam balkana mogę mieć Androxen, flor medico, Rotex, Atomic, Lyka labs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Lyki bym sprobowal w ampach 2ml. Drogo wychodzi raczej ale mysle ze spoko dzialanie. Atom (przed)ostatnia seria mix i cypio lipa z tego co wiem, nie ryzykowalbym. Zaraz sie zejda krzykacze ze atom super i w ogole glupoty gadam. Nie twierdze ze to zly lab, ale susta ostatnio byla slaba. Tak jak pisze, jak nowy wypust jest to spoko pewnie, zreszta widzisz co chlopy u ciebie bija i po czym rosna.

Balkana dostaniesz na pewno, jak miales i byles zadowolony to nie kombinuj. Albo lec pmp dalej, bije teraz i spoko jest. Potem balkan i phoenix bedzie lecial tez, bede mial porowanie.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-04-01 16:19:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202646
jakie wino (oral) z tego zestawu :
- balkan
- scantel
- biosira
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5740
Balkana mam chwilowo tylko enana. Myślę żeby ciągnać nadal PMP.
Tak się zastanawiam że teraz nie ma co przepłacać większość underów działa poprawnie jeśli chodzi o testa. A wydawać więcej kasy na podrabianą aptekę nie ma sensu.
U mnie ludzie jeszcze wierzą w omke i suste a wszystko inne co we flakonach to śmieci...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 187
jak teraz u was z cenami i dostepnoscia metki z balkana? u mnie ostatnio wogole niedostepne trza czekac a chcialem na nastepny cykl zarzucic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11160
jak tam soki i orale z globala znaczy prop mix i cyp

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
global dziala ale to nie jest pierwsza liga, raczej jak Gregor_ian - second

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11160
dziala i to ledwo go czuc taa dziala bo dziala

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5885
Znajomy bił enana z Globala i chwalił także nie koniecznie taki zły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
enanthat Aburaichan jak
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

m drol?

Następny temat

100mety razaka zaraz po nim 100 winka razaka

WHEY premium