SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polskie Realia, Co warto brac a czego nie!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 368138

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skonczylem szamac Atomica i powiem ze byl niebo lepszy niz razak . Scantela jadlem rok temu i tez trzymalo fason to winko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2117
To mi pomogles, jeszcze wiekszy zamet w glowie mam. Sprobuje moze scantela, jeszcze zobaczymy.

A cypio underowe jakie na dzis? I enan jaki? Bo jesli chodzi o enana to tylko do ampulkowanych mam jakos pewnosc. Co z underow?

Nacjol

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wino polecam balkana - mega kozak wyrywa z butow.

oraz fox tez daje calkiem niezle rade w dawce 6tab dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4953
Spotkaliście się może z podróbką Clomiduc Anfarm hellas clomiphene citrate... ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2117
Poszukaj zdjec w dziale DZ, tam ktos kiedys wklejal 2 rozne listki tego cloma. Jeden to wal chyba wlasnie, bo nie wydaje mi sie ze zmiana designu, ale nie pamietam.

Co do wina nie bede kombinowal rzeczywiscie ze scantelem/atomem tylko zjem balkana i bedzie git mysle.

Ponawaiam pytanie, jakie cypio i enan z underow?

Nacjol

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Clen Balcana - Kosa nieziemska!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Prop Balcana o działaniu się nie wypowiem, bo wziąłem tylko jedną ampe na testy ( mam takiego samego jak SSuperman wstawił na wcześniejszych stronach bez dat )żeby zobaczyć czy na prawdę tak boli jak inni piszą i powiem tyle, zero jakiegokolwiek bólu, dyskomfortu na drugi dzień:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Alchemia w blistrach.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wino balkana kosi przezaj**iście

Panowie jakie npp na dzień dzisiejszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Iranskie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

m drol?

Następny temat

100mety razaka zaraz po nim 100 winka razaka

WHEY premium