SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polskie Realia, Co warto brac a czego nie!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 366862

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brzost123 jeden wazy ok 105kg zanim zaczal to walil 135kg 3 razy bedac na offie ...a rekord jego to 160kg na cyklu ... po 4 butlach walil 180 tak wiec do 160kg na bombie wrocic nie problem ale przebic to o kolejne 20kg to juz cos . tak wiec ja smiem twierdzic ze susa dzialala ..to bylo ok wrzesnien- pazdziernik . teraz bedzie walil testoviorn bo zobaczyl jak ja rosne i nie moze sie powstrzymac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77403
No to też poszło mu konkretnie ale sam widzisz że 4 butle to nie 100 tab winka. Sam po sobie wiem jak cięzko ruszyć powyżej 160 naszczęscie mi na ofie siła się utrzymuje więc jakoś to idzie. Brałeś jakiegoś testa z PMP jak porównujesz testoviron do tego? I jaka dawka leci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 138
Potrzebuje bolda + teścia na cykl doradzcie z jakich firm wziąć żeby nie było lipy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77403
jak cypio to moge polecić Testocypol z Lyka obecnie ten lece i jest git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brzost123 powiem ci ze bylem po dluzsym offie ok 5-6 miesiecy . testoviorn bilem w dawce 500mg e5d i poszlo ok 10-11 kg . 6kg odrobione a reszta do przodu . testoviorn pochodzi z indii (brazowe ampy) i mimo ludzi sfd twierdzacych ze od brudasow nie wezma to ja testy typu susta/testoviron biore i sie nie boje o ew walki . jest to co ma byc !! porownania nie ma .. ja poki moge to wybieram apteke indii bo to niebo a ziemia jakosc/moc !! co do reszty typu deki/boldy i inne to to do czego mam dostep

tom123 testo napewno testoviorn/susta co do bolda scantel chwala - samnie bilem wiec nie powiem moze wkrotce sobie wezme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Witam. Istnieje taki mix z atomica master+prop???

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77403
bq83 a jaką suste polecasz? Jest jakaś indyjska?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brzost123 chodzi mi dokladnie o pakistan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11160
na olejku haszyszowym chyba :D o sus ciezko jest pare ug i oma lepiej kupic ome i p******ic ze ne dziala za 3 tyg zrobic fote mordy i na offie podziwiac unikalbym mixa z balkana i razaka alchemia pol na pol phx cos tam niby dziala pmp tez dziala podobnie atom niektorzy chwala a niektorzy mowia ze schodzi na psy unigen bdb a zadnych pakoli ne ma dzialajacych inwestujcie w omnadren chyba ze macie chooyowe zrodlo to srodki tez chooyowe to tylko ug, raczej nie ma zadnego mixa mastera z propem ale jak cos to atom to najlepszy polski ug !!! o ile jest z pierwszej drugiej reki :P bo kazdy moze sobie cos dolac :D

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
omadyn to ze twoj nos nie wychodzi poza granice panstwa to nie znaczy ze inni nie moga miec znajomych nawet na koncu swiata.. wystarczy pojechac do turcji/egpitu i co myslisz ze nie znajdziesz org produktow ?? indie - pakistan kraj jak kazdy inny ja jestem zadowlony z przyjaciol - brudasow i srodkow ktore bije
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

m drol?

Następny temat

100mety razaka zaraz po nim 100 winka razaka

WHEY premium