SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polony.....poldony....polunsy....spamusy....all in one.

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121154

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16837
no nie wiem sam...ja chyba uciekam do argentyny...tam moze mnie GinoJarzyna nie znajdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19931
wasal ty duzo podjadasz no-xpolda z bsn powiedz jak otwierasz puche to jest tylko zafoliowane wieczko i odkrecasz i nie ma juz nic schodz gładko nie ma tej naklepjki wiesz o co chodzi??
dzis dostałem nowa forme i tak sie zastanawiam

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Shark wez zobacz czy to sie nie przekleilo do wieczka.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Zieeeew.
Cze leszcze wiecie co?
Mam teraz urlop ale ze jako ze moja nie moze latac to siedze w Cork i sie nudze.
Tak około 3 razy dziennie do mnie dzwonia z hotelu z pytaniami gdzie co jest i jak to zrobic ale tak wogóle to sie opyedralam.
Byłem dzis na jakiejs (rockbeach) dzikiej plazy na południu i spotkałem Poleczki które opalały sie topless. Duma mnie rozpierała Na cyprze jak byłem to było to normalne ale tutaj od 3 lat pierwszy raz Jak tam to wyglada na innych plażach & innych krajach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19931
a który to miech ze nie moze latac??

wyłącz telefon bedzie cisza (poradza se nie ma ludzi nie zastąpionych

a co do toplesu i irlandi to odwazne dziewczyny pewnie suty jak kamyki stały...heheh

kapałes sie?? jaka tam woda u was??

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
warezz, czemu nie może latać?

shark- jeszcze nie testowałam, nie mam czasu iść do pharmacy po ten test, a poza tym może poczekam na @ , jeszcze z półtora tygodnia. Mam nadzieję, że się będzie spóźniała.

Ja się topless nigdy nie opalałam :) Dla mnie to przesada.

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Bo latanie (skoki cisnienia) moga zaszkodzic dziecku. Nie kapałem sie bo jak dla mnie za duza piździawa ale było mnóstwo ludzi kąpiących się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Warezz- a kto Ci sprzedał taką rewelację? I w jaki sposób skok ciśnienia może zaszkodzić dziecku?

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Niewiem chyba lekarz czy coś. Acha juz wiem moja boi sie latac wiec sie stresuje a to stresuje dziecko

Zmieniony przez - warezz w dniu 2009-06-25 15:37:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
A moja leciala do PL w 4 miesiacu i bylo OK. Radzilismy sie lekarza i tez mowil, ze nie widzi problemu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SIA

Następny temat

Seul?

WHEY premium