SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polony.....poldony....polunsy....spamusy....all in one.

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121180

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Musi ktos zaprojektowac koszulki z jego podobizna.Bedzie slawny jak cygan elektryk

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16837
buahahahhahahahahahahahahahahhaah dobre!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
iNightWolf oplaca sie ta zlota karta w Lloydsie? Pytam bo jestes w temacie

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16837
gold service card? platinium? premier? o jaka chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
gold

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16837
jak wezmiesz gold to masz wieksze szanse na loan i bedzie TROCHE nizej oprocentowany, konta oszczednosciowe masz troche wyzej oprocentowane. Na kartach credit masz nizsze %....ubezpieczenie na telefon, breakdown cover, european travel insurance...to z tych wazniejszych. Decyzja nalezy do Ciebie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16837
ciekawostka jest ze zabieraja Ci money transfer card jak upgreadowales z silver account
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
O tych ubezpieczeniach slyszalem, jest chyba jeszcze opcja ze nie placi sie zadnych oplat przy wymianie kasy poza UK. Warte to wszystko swojej ceny. Bo chyba placi sie na pocatku 7 a potem 12 miesiecznie.

To juz wszystko wiem

Lepiej uciekaj nightwolf bo opolska mafia znajdzie cie wszedzie

Zmieniony przez - Wasal w dniu 2009-06-24 00:20:25

Zmieniony przez - Wasal w dniu 2009-06-24 00:28:42

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16837
buahahhahah opolska mafia chyba w gb mnie nie znajdzie....no chyba ze dziadek DonJuanaReksia;)
money transfer card...swietna forma jak musisz wiele razy w msc wysylac kase w miejszych ilosciach...tracisz'tylko' na przeliczniku walutowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
To miedzynarodowa organizacja przestepcza, wiec wpjerdol mamy pewny. Lepiej bedzie jak zaczniemy szukac jakiegos schronienia.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SIA

Następny temat

Seul?

WHEY premium