SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polony.....poldony....polunsy....spamusy....all in one.

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121207

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Z tago co wiem nie zamowisz nic z bialek.... do tego bedizesz musial oplacic clo i wyjdzie ci ta sama cena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
siema lenie. My dziś z młodą do 9:30 gniłyśmy.

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam

Taka sprawa - jadę jutro do Londynu, na wycieczkę Słyszałem, że praktykuje się taki coś, że można przywieźć papierosy z PL i sprzedać Polakom na Wyspach, bo jest to dla obu stron interes. I teraz pytanie - ile wagonów można mieć ze sobą (na jedną osobę). Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
w głównym bagażu 2 albo 3 wagony. Ale na lotnisku p normalnych cenach możesz kupić dodatkowy zapas. Ja leciałam z 6cioma wagonami (poza czterema w głównym bagażu).

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 474 Wiek 8 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12406
a nie 1-2 ?? niekotyrz tachaja po 30-40 licza na fart ze nikt sie nie przywali, ale prawnie nieoclony wagon chyba tylko 1...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Na bank mozna wziąść dwa ale nie wiem czy więcej.

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Dobry interes to to moglby byc jakbys przerzucil 500 kartonow a nie 10. Nie wiem jak gdzie indziej ale w cork czasami przeswietlaja torby po przylocie i zabieraja wszystko powyzej 2 kartonow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 474 Wiek 8 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12406
w dublinie tez tak robia, w maju z berlina lecialem, podbiega do mnie jakis paziu i mowi skad jestes? a ja ze z polski, to dawaj torbe wrzucil ale sie zdzwili, na koniec jeszcze podziekowal i mi raczke wysunal od torby :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
dawitt, a bardziej po polsku?

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Specjalnie roxi dla ciebie przetlumacze:

"Ide se kurva po yebanym lotnichu a tu kurva chooje sie mie pytaja skad kurva jestem ja na to kurva ze z PL kurva nie a oni kurva nie ze torbe mam im kurva szołnąć. A siem kurvy wkurvili bo ni chooya nic nie tachałem kurva nie"
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SIA

Następny temat

Seul?

WHEY premium