SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

all in one, wszystkie pytania od Mosta

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
mam 100zł i mam dylemat, czy wydać je na bcaa xtra za 55zł _10 próbek czy dozbierać w ekspresowym tempie (4dni) i kupic meso za 118zł + 19 przesyłka ? Co proponujecie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
za 3 miesiące 16 hyhy Meso za mocne ;D Jack3d wydaje mi się że też, ja potrzebuje czegoś bardziej naturalnego, myślałem nad samą tauryną ale czy ja wiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17894
Wogóle to przeciez calkiem dwie rozne odzywki to tak jak bys zapytal czy kupic traktor czy samochod? Jak redukujesz to kup BCAA jak masa to zdecydowanie meso przedtreningowiec nr1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
ja wiem ze to rożne odżywki, ale chodzi mi o to czy opłaca mi się kupować tego meso na gwałt czy nie ? bo jak wiadomo zmieniają mu skład ps; bierz traktor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234866
mozesz pytac o wszystko w jednym temacie?
bo codziennie widze jakis nowy...

ja bym kupil meso

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
a nie zrobił by sie wtedy chaos w tym jednym temacie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234866
nie.
masz tez temat od pojedynczych pytan

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Kup to co Ci potrzebne, choć imo aminki mogą poczekać, a meso podobnież ma za chwilę zniknąć.


P.S. faktycznie ogarnij te posty troszki
Wybierz jeden temat i tam pisz.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2010-09-24 12:32:59

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Ok, to poprosze moderatora o zmiane nazwy tematu na 'all in one, wszystkie pytania od Mosta' Właśnie zamówiłem meso i dostałem do niego 'od firmy' ze 25próbek ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 555 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9060
Mosto mógłbyś podać mi na priv strone,z której kupiłeś meso?

Pomogłem? Daj SOG'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234866
ok zmienilem ci temat, pod warunkiem, ze bedziesz pisal teraz w jednym

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Oczywiście, Habryl alle.... nie moge ci powiedzieć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko do redukcji

Następny temat

ACTIVLAB OSZALAL! KOLEJNY SUPER KONKURS!! DO WYGRANIA EAA XTRA!!

WHEY premium