SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polony.....poldony....polunsy....spamusy....all in one.

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121202

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
buahahahahahahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
ożesz Ty, ja darmozjad? Chciałbyś takiego darmozjada. Ja wam dam, niewdzięczne samce! To ja noce zarywam, żeby w domu porządek był, ugotowane, a mnie od darmozjadów wyzywają.

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
hehehehehhehehehehehe a ja wcinam serek wiejski + green tea dzien jak codzien
roksana nie denerwuj sie bo to na zmarszczki szkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Co ty po nocach gotujesz? Fajnie obiad na sniadanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Jakas zla technika sprzatania i gotowania, obiad to godzina czasu max.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Wasal- ale ja gotuję obiad, a nie przygotowuję do z papierka czy słoika
W dzień nie ma szans- młoda rzadko śpi w ciągu dnia a jak mnie widzi w kuchni to wpada w histerię i nagle chce skupić na sobie całą uwagę.

Bardzo rzadko gotuję w dzień.

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
No ale to ty masz kontrolowac dziecko a nie na odwrot. Zreszta chyba sama lepiej wiesz...

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
TY mnie o kontrolowaniu dziecka uczyć nie musisz Ona ma półtora roku dopiero a mimo to do tej pory nie wypleniłam w niej tego głupiego nawyku. Od niemowlęcia wyła jak byłam w kuchni i jej zostało.

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 477 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2989
To bierz Ja ze soba do kuchni ... Niech sie przyzwyczaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Ale śmieszne, ma na to jeszcze czas :P Ona jest ze mną w kuchni. Jak zmywam to wdrapuje mi się na nogi jak kot, piszczy jak cholera. Raz jej dałam garnki i łyżki drewniane do zabawy to mogłam spokojnie pozmywać

siabaraba

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SIA

Następny temat

Seul?

WHEY premium