SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! PIERWSZY CYKL - ALL IN ONE !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 62 dni Przeczytanych tematów 63
1. WIEK: 34
2. WAGA: 75
3. WZROST: 190
4. WYMIARY:
-biceps: 34
-klatka: 91
-udo: 50
-talia: 63
5. STAŻ NA SIŁOWNI: ROK
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: BRAK
8. TRENING: 3 RAZY W TYGODNIU
9. CEL CYKLU: BUDOWA MASY
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: BRAK
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): UTRZYMANIE WAGI OD WIELU LAT
13. STAN ZDROWIA: BARDZO DOBRY
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: BRAK
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

Witam, planuje pierwszy cykl na długich estrach (enanthate) Mam małe doświadczenie dlatego pytam na forum. Wiele czytałem na ten temat, rozmawiałem z ludźmi od dłuższego czasu i już wszystko mi się pomieszało. Chciałbym zebrać wszystko w jednym miejscu, taki poradnik od A do Z. Mam nadzieje że każdy pomoże.

Chciałbym żeby ktoś z doświadczeniem i odpowiednią wiedzą w jednej odpowiedzi opisał całość, czyli:

1. Lista wszystkich rzeczy które potrzebuje na pierwszy cykl z enanthate i ile. Potrzebne to jest aby wiedzieć w co się zaopatrzyć i mieć wszystko przed rozpoczęciem.

2. Badania. Jakie badania przed, jakie w trakcie, jakie po.

3. Dawkowanie. Co kiedy w jakich dawkach i w jakich przypadkach. (łącznie z odblokiem)

4. Suplementacja. Czyli co potrzebne dodatkowo, jak np białko, witaminy, elektrolity itp

5. Oraz każdy jak by mógł dodał by od siebie pewne spostrzeżenia , rady, ostrzeżenia.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 88 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1121
Jesteśmy gotowi na asteroidę, tak czasem myślę po tych postach z ankiety chłop dorosły a pisze jak jakieś gen z
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94777 Napisanych postów 364778 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670062
A moze zaczniesz od diety??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 30 Wiek 33 lat Na forum 87 dni Przeczytanych tematów 317
Wg. Tego co napisałeś to chudy i wysoki chłop z ciebie. Jaki masz rodzaj pracy, ile ruchu poza pracą. Ile jesz kcal obecnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 88 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1121
Wydaj ten hajs na środki na trenera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 88 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1121
Mamy podobny wzrost i uwierz mi że do tych 110kg nie będzie Ci nic potrzebne oprócz jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 62 dni Przeczytanych tematów 63
Naxos
Wg. Tego co napisałeś to chudy i wysoki chłop z ciebie. Jaki masz rodzaj pracy, ile ruchu poza pracą. Ile jesz kcal obecnie?


O diecie nie pisałem z racji że jest to oczywiste i jest podstawą. Pierwsze trzeba o to zadbać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 62 dni Przeczytanych tematów 63
Naxos
Wg. Tego co napisałeś to chudy i wysoki chłop z ciebie. Jaki masz rodzaj pracy, ile ruchu poza pracą. Ile jesz kcal obecnie?

Pracuje jako dostawca jedzenia, mam bardzo dużo ruchu w ciągu dnia a spożywam około 3400 kalorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94777 Napisanych postów 364778 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670062
Patrzac na wymiary zdecydownaie za mało wbujanie saa nie zastąpi kcal na plus

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 495 Na forum 165 dni Przeczytanych tematów 5130
Panowie kolega ma 34 lata a odsylacie go do jedzenia i tyle , wy zaczęliście kłuć dooopy bo czasu było szkoda na naturalne budowanie a kto inny to won do mich i wróć jak będzie 100kg i 45 w łapie najlepiej . Lekka hipokryzja nic więcej .

Do autora , zbadaj co trzeba jedz więcej i zapisuj to np w fitatu i podbijaj węgle w razie braku postępu przy umownych 1,5 do 2 gramów białka na kg ciała cały czas i przy tym bij na początek 250mg czyli 1ml co 5 dni . Tyle racjonalnie na początek . Po 3 tyg zbadaj estro i dobierze się dawki ia.


Zmieniony przez - Piękny/młody w dniu 2024-03-01 02:21:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94777 Napisanych postów 364778 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670062
Co mubtonda skoro jest niedożywiony?
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 30 Wiek 33 lat Na forum 87 dni Przeczytanych tematów 317
O 1000kcal za mało. Towar cudów nie zrobi. Zadbaj o michę. Może masz problemy z przejedzeniem większej ilości szamy?.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w odbloku

Następny temat

Testosteron przez dłuższy czas

WHEY premium