SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polony.....poldony....polunsy....spamusy....all in one.

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121273

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
to samo mam surfuję jak rodzinka śpi, zapomnę wyłączyć dźwięku, mogę surfować całą noc i jest luz dopóki nie wejdę na jakąś Polską stronę portalową gdzie nagle dwieście głosów zaczyna mi śpiewać jak jeden o tym, że najlepszy garaż to sprzedaje firma Piotrex SA. I okazuje się, że cała rodzina obudzona a ja nie mogę tego zamknąć bo krzyżyk ucieka przed myszką w tej reklamie.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no taka reklama nie ma sensu, mnie to zwyczajnie w****ia i jak usłyszę niespodziewanie jakąś muzyczkę i słodko pierdzący głos to mnie nie interesuje co mają do sprzedania tylko leję na nich i wyłączam głos jak najszybciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
jednak spece od polskiego marketingu tego nie kumają i myślą, że jak ci utrudnią życie to od nich kupisz coś.....

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no jakie państwo taki marketing
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
No dokładnie :D Tak by wyglądały duże państwa zarządzane przez naszych marketingowców :
http://www.wykop.pl/ramka/127223/jak-wygladalyby-duze-miasta-zarzadzane-przez-polakow

:D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Czy wam tez jak wlaczacie sfd wbija sie reklama z jakas kurva z testosteronowym ryjem ktora nie chce sie wylaczyc?

Zmieniony przez - warezz w dniu 2010-02-07 23:42:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388278
nie, mi sie tylko wbija wybor skad jestes, od ponad tygodnia...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ta to też...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065




Ten wybor skad jestem jest mocno w****iajacy......

Zmieniony przez - Wasal w dniu 2010-02-08 02:09:32

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659




Ta jest niezle wygadana
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SIA

Następny temat

Seul?

WHEY premium