SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polony.....poldony....polunsy....spamusy....all in one.

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121223

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19931
dom sie w polsce buduje w tym roku kończe inwestycje na poziomie z dachem......zabijam okna deskami niech se przechula cała zime i na wiosne 2010 ostro ruszam wykończenie i wprowadzam sie jak bozia da na koniec 2010 roku

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
Trzymam kciuki!! Powodzenia!

Ja tu zostaje! Teraz to moja druga ojczyzna, nic mnie do Polski nie ciagnie. Jak sie uda to sobie tutaj kupie dom... teraz sie kupuje a nie buduje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19931
jesli o mnie chodzi.....kupuje/buduje......jak wiedze domy w irlandii papierowe domki za 300tys eu hehehehehe smiech na sali w zyciu......teraz taniej o jakies 30 % ale to i tak samo pudełeczko a nie dom.......sam taki wynajmowałem od nowosci lipa na maksa....ja mowie o domku na kilka pokoleń heheh
tu masz projekt
http://www.mgprojekt.com.pl/domki/julka/index.php
moge wzucic kilka zdjec z budowy jak to wyglada w realu

nad garazem mam 20m2 na siłke pieknie

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Zadne pieniadze nie zmusily by mnie do wychwywania syna w tym kraju. Balbym sie ze wyrsnie na jedneg z tych burakow na ktorych patrzy sie z zażenowaniem na ulicach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
Za***is.... dom! Gratuluje! Taki wlasnie dom sobie tutaj wybuduje!

Jesli chodzi o syna to wychodze z zalozenia ze wiekszy ciezar wychowania powinien byc przelozony na rodzicow a nie na panstwo czy jej ulice. Jak sobie wychowasz tak bedziesz mial! Tutaj sa swietne szkoly prywatne, jedne z najlepszych na swiecie, do tego oxford, cambridge. Fakt panstwowe szkoly to zenada. Polacy, wedlug mnie sa znacznie pracowitsi od Angoli dlatego idzie im tak dobrze i w pracy i w szkole. Jak syn bedzie sie dobrze uczyl to ma szanse na wysokie stypendia, i nie mowie tu o kilkuset zlotych kredytu dla studentow jak jest w Polsce. Dlatego bardzo duzo uwagi bede poswiecal na jego nauke od samego dziecinstwa. Zadnej telewizji! tylko ksiazki, muzyka, stymulacje kolorowymi zabawkami..
Wlasnie dzisiaj niancze bo zona wyjechala do Londynu. Bylismy juz na spacerze w deszczu a teraz ogladamy katalog z Argosu....... nie zal go jak sie slini i rwie kartki ;) Dobrze ze ma duzo stron to sie nie znudzimy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
A, i proteinke bulk tez juz wypilismy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Katalog Argos=świetna zabawa na długie godziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19931
na kiblu

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Dokładnie tam trzymam katalog. Ile kasy bym zaoszczedzil gdyby nie to sranie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SIA

Następny temat

Seul?

WHEY premium