SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polony.....poldony....polunsy....spamusy....all in one.

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121191

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19931
jak cie stać wez sie grand vitare

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 477 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2989
Mazda bardzo dobry samochod i przeogromny bagaznik. Minus ze czesci i naprawy drogo. Kumpel ma i ciagle jakies male usterki ,ostatnio cos mu peklo w bagazniku przy zamku i skleic sie nieda a wymienic trzeba (co w cholere dziwne) jakas wielka "deske" bo to calosc zamka. Wielkosci pol maski. Koszt na szrocie 70f nowe pow 100. Zalamka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19931
a w czym załamka?? masz auto za kilka tys funa/euro to musisz sie liczyc ze i koszt naprawy bedzie droższy.....mi np ostatnio padł silniczek do szyby bocznej i szyba opadła i nie chciała sie podnieść.....wiec trza było wymieńic całość wiec?? 140eu nie moje i czy ja płacze ze cos tam??? nie robie dalej setki tys kilometrów:000

tak jak od piątku do dzisiaj zrobiłem 900km a tylko rozworze jedzenie + mała wycieczka dzis nad morze hehehe

heheheh pieknie


wogle zapomniałem sie pochwalic ze dorabiam na boku
10eu/h + 2,5 za każde podwiezienie + napiwki średnie 2-5eu

wiec jak wyrobie z 4 podózki w ciagu godziny mam około 30eu kasz money

a pracuje po 3-4godziny na dzień

takie dodatkowe piniądze na wózek łóżeczko i odżywki dla małego i dla mnie heheheh

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
siema shark na dobry poczatek to dziecko jestto maly wydtek potem sie zacznie zmiana ciuszkow bo rosnie butow to zabaweczka to rowerek tak zycie to nie bajka a koszty sa wszedzie chcesz auto drogie musisz sie liczyc z kosztami ,dziecko tez wydatek rodzina dom tez wydatek zycie ogolnie toczy sie a koszta nie ominiesz jak zyjesz tak masz..trzeba tyrac otworzyc cos swojego zeby ciagle nie byc robolkiem hehe

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
ja ostatnio mialam 3 roboty sprzatanie praca w aptece na zapleczu separacja lekow i opieka nad starszymi w soboty i niedziele takze mam cel dom i musze tyrac...teraz bede miala tylko mjedna prace bo na dluzej sie nie da tak zyc a tu najmniej 8fna godzinke nie jest zle..pozdrawiam

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Hmmmm no niestety trzeba tyrac czy tu czy w PL trzeba za--******lac i nie ma co narzekac !!!!!
Co do aut to zawsze tak bedzie ze jakas *******a ci padnie i koszt naprawy bedzie wysoki co bys za auto nie mial to tak bedzie .....
Ps. Nie kupuj tylko PASATA nie badz jak wszyscy heheheheheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19931
dokładnie co drugi polak w irlandi smiga pasatem albo punto

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Nie pyerdolcie, bo nad passatem też się zastanawiam
skoro tyle ludzi to ma, to widocznie dobre auto musi być
ja polaków to najczęściej w bejcach widzę - może być i 20-letnie, aby tylko bmw było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Passat dobre auto a Punto ma moja żonka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Zapomniałem dodać - do tego bmw muszą być koniecznie białe dresy, żeby był komplet
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SIA

Następny temat

Seul?

WHEY premium