SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PoTreningu.pl - Małgorzata OTTO - Mistrzyni POLSKI

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 235904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Dwie Mistrzynie



4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
Bull
Megan będzie wygrywała tak długo jak będzie chciała - nie ma konkurencji

Wojtek, ja nie jestem aż taką optymistką, bo ta konkurencja w końcu nadejdzie i myślę, że to będzie już w tym roku!

arnold69
ale jak to nie musisz rosnąć ? Życie jest za krótkie żeby być małym haha

No podobno nie muszę, a nawet nie powinnam Agnieszka Świtalska-Nawrocka jest zdania, że jestem tak na granicy. Całe szczęście, że na czysto i tak już więcej nie urosnę, a na bombę nie mam zamiaru wchodzić

Darek59
Jest wybrykiem natury nie da się ukryć.
" w trójce z Kebulą i Eveline " równolatki

Darek, no ja nie jestem pewna, czy Eveline i Kebula będą szczęśliwe po przeczytaniu, że wg Ciebie wyglądają jak czterdziestolatki

*********

Dzisiaj zrobiłam trening nóg i pupy "po nowemu", bo muszę na nią popracować. Jeszcze nie wiem, czy czegoś w nim nie zmienię, pewnie tak, ale dzisiaj było coś takiego:

1) przysiady ze sztangą 4x8-10, 60kg, 70kg, 75kg, 75kg
2) przysiady na hack maszynie (nogi wysoko i szeroko) 3x10, 25kg
3) hip thurst 3x12, 60kg (szczerze nie ciepię tego ćwiczenia, ale robię i klnę, bo jest bardzo skuteczne)
4) dzień dobry (nogi baaardzo szeroko) 3x10, 40kg
5) uginanie na maszynie 3x12, 45kg, 50kg, 55kg
6) odwodzenie na ginekologu (w pochyleniu, na pupę) 3x15-1-20, 50kg, 60kg, 70kg (70kg zamknęłam ciężar na tym urządzeniu, ale weszło gdzie miało do-sko-na-le!)
7) wspięcia łydki ze sztangą, 3x15-20, 60kg


Zmieniony przez - megan292 w dniu 2016-01-13 23:58:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
megan292
Darek59
Jest wybrykiem natury nie da się ukryć.
" w trójce z Kebulą i Eveline " równolatki

Darek, no ja nie jestem pewna, czy Eveline i Kebula będą szczęśliwe po przeczytaniu, że wg Ciebie wyglądają jak czterdziestolatki


Haha Megan Ty się lepiej przyznaj co robisz, że wyglądasz na min. 10 lat mniej
Trzymam kciuki za przygotowania i obronę tytułu, sylwetkę masz piękną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
No na bombę nie wchodź :D kaskaderem chyba się nie urodziłaś

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Nie wiem jak Ev, ale ja to będę przeszczęśliwa jak będę wyglądać w połowie tak młodo za 15 lat
Jak Ty to robisz???

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 189 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5716
Świetna forma,miałem okazję kiedyś widzieć jak cwiczysz, i naprawdę byłem pod wrażeniem. Oby tak dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
To prawda Gosia jest jedyna w swoim rodzaju Za kazdym razem jak ja widze, nie moge sie napatrzec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 649 Wiek 65 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67122
megan292

Darek, no ja nie jestem pewna, czy Eveline i Kebula będą szczęśliwe po przeczytaniu, że wg Ciebie wyglądają jak czterdziestolatki

*********




Zmieniony przez - megan292 w dniu 2016-01-13 23:58:29


Dziewczyny już odpowiedziały
Trochę z innej beczki obserwuję Twoje, Eweliny, Kebuli dzienniki od początku i widzę u Was ogromną zmianę mentalną. Macie teraz wielką pewność siebie i pełen humoru dystans, więc mogłem sobie na taki tekst pozwolić.
2

Pozdrawiam Darek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
eveline

Haha Megan Ty się lepiej przyznaj co robisz, że wyglądasz na min. 10 lat mniej
Trzymam kciuki za przygotowania i obronę tytułu, sylwetkę masz piękną

Agata, dziękuję bardzo, mam nadzieję w październiku nie przynieść wstydu forum Postaram się wykorzystać to co mi dała natura (plus jedna pani) oraz rodzice w genach przekazali jak najlepiej

gienus12
No na bombę nie wchodź :D kaskaderem chyba się nie urodziłaś


Mama mi zawsze mówiła, żebym się zapałkami nie bawiła i rakiet nie czepiała, więc będę grzeczna nadal i bomby też będę omijać

kebula
Nie wiem jak Ev, ale ja to będę przeszczęśliwa jak będę wyglądać w połowie tak młodo za 15 lat
Jak Ty to robisz???


Kasia Semczuk już kiedyś wypaplała mój sekret, więc nic nie stracę jak powtórzę - pół szklanki formaliny dziennie. Dla lepszego efektu można to zagryźć np. benzoesanem sodu, aczkolwiek nie jest to konieczne

mexcoy87
Świetna forma,miałem okazję kiedyś widzieć jak cwiczysz, i naprawdę byłem pod wrażeniem. Oby tak dalej.



Ooo... no proszę... Faktycznie ostatnio trochę zwiedziłam gliwickich siłowni. Gdzie mnie widziałeś? No i skąd wiedziałeś, że ja to ja?

CruellaDeMon
To prawda Gosia jest jedyna w swoim rodzaju Za kazdym razem jak ja widze, nie moge sie napatrzec


Karolina, vice versa! Jeszcze nie widziałam nigdy takich długich nóg na żywo!!!! Są niesamowite

Darek59

Dziewczyny już odpowiedziały
Trochę z innej beczki obserwuję Twoje, Eweliny, Kebuli dzienniki od początku i widzę u Was ogromną zmianę mentalną. Macie teraz wielką pewność siebie i pełen humoru dystans, więc mogłem sobie na taki tekst pozwolić.


Darek, ta zmiana musiała w nas nastąpić. Żeby występować na scenie i dobrze wypaść, trzeba być po prostu pewnym tego co się robi i nie wątpić w swoje możliwości. Do udziału w zawodach trzeba po prostu dojrzeć. Mnie to zajęło rok, bo jak zawitałam na to forum, to taki pomysł wydała mi się równie szalony co zapisanie się na balet Kosmos jakiś totalny.
Aha, no i dystans do siebie - ileż to ja razy już przeczytałam pod swoim zdjęciem z zawodów czy z napiętymi mięśniami komentarz "o fuuuj", "obrzydliwość", "wynaturzenie", "wyglądasz jak facet". Tak więc trzeba mieć świadomość i pogodzić się z tym, że te treningi i to ciało się robi dla siebie oraz dla bardzo ograniczonej rzeszy entuzjastów sportów siłowych. Bo zdecydowana większość społeczeństwa takiego wyglądu kobiety nie akceptuje i daje temu wyraz bardzo dosadnie. Trzeba umieć to przyjąć na klatę i nie płakać w kąciku


Zmieniony przez - megan292 w dniu 2016-01-14 23:15:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
megan292

Aha, no i dystans do siebie - ileż to ja razy już przeczytałam pod swoim zdjęciem z zawodów czy z napiętymi mięśniami komentarz "o fuuuj", "obrzydliwość", "wynaturzenie", "wyglądasz jak facet". Tak więc trzeba mieć świadomość i pogodzić się z tym, że te treningi i to ciało się robi dla siebie oraz dla bardzo ograniczonej rzeszy entuzjastów sportów siłowych. Bo zdecydowana większość społeczeństwa takiego wyglądu kobiety nie akceptuje i daje temu wyraz bardzo dosadnie. Trzeba umieć to przyjąć na klatę i nie płakać w kąciku




Z jednej strony to przykre, bo jesteśmy atakowane z każdej strony "Bądź fit, wyglądaj zdrowo, bądź jędrna, miej brazylijskie pośladki, ładne ramiona, kratę na brzuchu" - ale ludzie sobie nie zdają sprawy, że to wszystko oznacza te "wstrętne" wielkie mięśnie.
Koniec końców wychodzi, że masz być dziewczyną, która wiecznie dąży do sportowej sylwetki, ale nie masz zdobyć mięśni
Bo jak je masz, to jesteś "wstrętna"
Lekki paradoks.

I ta pewność siebie, o której wyżej napisałaś musiała nastąpić, bo inaczej nie dałybyśmy rady z takimi komentarzami

Megan - cały czas kibicuję
I jesteś piękną umięśnioną kobietą i jesienią tytuł na bank obronisz!
1

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

III NABÓR W DZIALE

Następny temat

SZKOLENIE - ROBERT PIOTRKOWICZ

WHEY premium