SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PoTreningu.pl - Małgorzata OTTO - Mistrzyni POLSKI

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 236250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
a w Lejdis było wszystko taaaakie proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
Artur, skoro jest dobrze i tak ma być, to spoko Liczę jednak na to, że się do takiego rozkładu przyzwyczaję i z czasem głód trochę odpuści... Mam też nadzieję, że nie odbędzie się to kosztem spowolnienia metabolizmu.

Bull - ja mam nadzieję, że żartowałeś :)

Spawareczka - dostałam 500 kcal więcej niż jadłam teraz będąc na chwilowej redukcji, czyli tak naprawdę dostałam tylko 300 kcal więcej niż w lejdisach, albo aż, zależy jak spojrzeć :) No ale w życiu nie sądziłabym, że dodanie 300 kcal = głodowanie! Jem teraz 5 posiłków dziennie wg ustalonego schematu. A co do masła, to własnoręczne blendowanie to dobry sposób na samodzielne zrobienie go, szkoda tylko, że mi się blender ostatnio popsuł

PUSHhard - zgadza się, wtedy było łatwo i przyjemnie. Ale cóż, sama chciałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na pocieszenie powiem że jestem głodna 20 min po posiłku )))))))))) Żegnaj tłuszczu witaj formo startowa! Jedziemy z koksem nie ma marudzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
To ja mam prawie jak Ty! Głoda mam już po 30 minutach od drugiego posiłku i czekam z zegarkiem kiedy znowu coś rzucą do miski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13224
Sylwia głodna.Oj tak .Ja się chowam głęboko i daleko wtedy.A megan dorzucone 500 kcal i dieta masowa jak należy.Jakby dorzucić i 1000 kcal to i tak za dwa dni byłaby głodna.To tak samo jak na redukcji zabrać komuś odrazu 1000 kcal.To nie oto chodzi.spokojnie do przodu .Mamy długi makrocykl i mezocykl rozbudowy masy.dorzucimy jak nie będzie zbytnio podlewać vitargo po treningu i być może troszkę białka w produkcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13224
.

Zmieniony przez - Artur Ś. w dniu 2015-01-29 16:43:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
megan292


A teraz kwestia nowej diety - od wczoraj chodzę głodna. Najadam się tylko śniadaniem, a od drugiego posiłku do końca dnia - głoduję :)


Witaj w klubie Megan!
Śniadanie jako tako jako jedyne mnie "zapycha" na trochę.

Tak poza tym to kibicuję i gratuluję odwagi i podjęcia takiej decyzji!!

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
Dzięki! Ja też Cię podczytuję i trzymam kciuki
Oooo, to Ty też tak masz? Nie ma to jak 'głodować' na masie, co nie?

Przy okazji - dokonałam dzisiaj wiekopomnego odkrycia! A mianowicie w końcu dało mi się kupić i spróbować masła orzechowego. Nie wiem, może to kwestia tego okropnego głodu, ale po prostu spróbowałami zakochałam się!!!

Dzisiaj szef kuchni poleca:
1) owies, jaja, rodzynki, jabłko
2) ziemniaki, kurczak, warzywa
3) ryż, kurczak, warzywa, masło orzechowe
4) chleb, twaróg chudy, masło orzechowe
5) chleb, łosoś, warzywa

Zmieniony przez - megan292 w dniu 2015-01-29 20:57:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
Uwaga!! Gosia zapozowała (proszę się nie śmiać)


A tutaj jeszcze mały update zdjęciowy, będę miała do czego porównać przyrost fatu





Zmieniony przez - megan292 w dniu 2015-01-30 13:26:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 958
a kto ma się śmiać, wręcz przeciwnie, bardzo fajny progress, pozdrwiam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

III NABÓR W DZIALE

Następny temat

SZKOLENIE - ROBERT PIOTRKOWICZ

WHEY premium