SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PoTreningu.pl - Małgorzata OTTO - Mistrzyni POLSKI

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 236480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13224
Razem będziemy .Ale może i nie.Czytała i nic nie mówiła .hehehe. Megan się jeszcze nie odezwała więc czekam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
Kochani, dziękuję za mile słowa Fajnie robic dobre wrażenie Cycków ani bareczków nie oddam, bo mi się przydają, ewentualnie dam pomacać, oczywiście w granicach przyzwoitości )
Artur, ja z Toba tez chciałabym się umówić, tak jak rozmawialiśmy przed wyjazdem. Wracam 7 lipca, więc napisz kiedy by Ci pasowało, dostosuję się :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Markoto - nie mam nic przeciwko

Megan - pięknie się prezentujesz i pewnie cudownie czujesz mogąc się przechadzać po plaży w takiej formie.
Co do stroju to jak już wcześniej pisałam jestem za trójkątami. Pasują Ci i na scenie też dobrze wyglądają szczególnie jak ma się na co założyć.
Teraz odpoczywaj i zbieraj siły - OKRES STARTOWY NADCHODZI Ale jeszcze o tym o nie myśl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
Kurczę, krucho z Internetem w tych Włoszech :-/
No tak, forma plażowa w tym roku bardzo fajna i z pewnością wyróżniam się in plus pośród innych 40-letnich matek bawiących tutaj i to miłe, ale nie o to tutaj biega. Czuje duży niedosyt
Zdaję sobie sprawę, ze tak naprawdę jeszcze nie wiem co mnie czeka, ale prawdę mówiąc czekam już na tą redukcję, bo masowanie juz mi się znudziło
Nie mogę się tez doczekać spotkania z Wami żeby ustalić plan na najbliższy czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336127
piękna kobieta:)

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
Dzięki Bull. Aż się zaczerwieniłam

Jak to miło wrócić do rzeczywistości po urlopie. Na prawdę! Może mam już jakieś dziwne zmiany w mózgu, ale naprawdę na urlopie tęskniłam do czystej jak łza miski oraz treningów. Wczorajszy omlet na śniadanie to była dla mnie ogromna przyjemność po 10 dniach jedzenia owsianki zapijanej białkiem. I wreszcie mogłam najeść się kurczaka z ryżem do syta! Mój mąż mówi, że to już choroba albo uzależnienie Ale jakoś na jej efekty w postaci fajnego ciała nie narzeka
W bonusie jeszcze parę Włoskich fotek. Mammamija, jak tam pięknie było!



Mamusia pakerka ;)

A dzisiaj już normalnie trening, jak co środę. Wprawdzie miały być nogi, ale niestety dzisiaj nie było fizycznie możliwości ich zrobić, taki był tłum na siłowni. Zaszyłam się więc w kącie i zrobiłam klatę i barki. Nogi będą w piątek.
1) Wyciskanie na klatę górny skos 4 x 8-10
2) Wyciskanie sztangi przed głową 4 x 8-10
3) Wyciskanie hantli siedząc 4 x 10-12
4) Unoszenie ramion w przód ze sztangą 4 x 12
5) Unoszenie ramion ze sztangielkami w leżeniu 4 x 12
6) allachy 6 x 12

Przed oczywiście pozowanie, po cardio. No i rzecz jasna suplementy.

Dzisiejsze menu:
1) 50g owsa, 5 białek, śliwki
2) 200g ziemniaków, 100g wołowiny, pomidor
3) 50g kaszy jaglanej, 100g wołowiny, paryka
4) 50g ryżu, 100g kury, 30 g masła orzechowego, pomidor
5) 1 kromka chleba żytniego razowego, 150g twarogu, 30 g masła orzechowego, ogórek zielony



Zmieniony przez - megan292 w dniu 2015-07-09 00:00:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
racja to już uzależnienie, ale na szczęście skutków ubocznych poza dobrą formą nie ma hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
wyglądasz pięknie czy to ubrana czy nie całkiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
Markoto, dzięki

Wczoraj miały być zgodnie z zapowiedzią robione nogi, ale przyplątała się @ (również niestety zgodnie z zapowiedzią, bo miałam nadzieję na chociaż 1 dzień obsuwy) i o ile dotąd nigdy nie przeszkadzała mi ona w treningach, tak wczoraj naprawdę było ze mną kiepsko Taka niemoc, ból i opuchnięcie, że najchętniej zwinęłabym się w kłębek i wieczór przeleżała w łóżku. No ale nie bądźmy mięczakami, trening i pozowanie trza zrobić! Mierząc więc siły na zamiary zamieniłam nogi na plecy, bo tylko na tyle było mnie wczoraj stać. Brzuch próbowałam robić na koniec, ale po paru skłonach zwątpiłam. Zrobiłam cardio i poleciałam do domu. Było tak:
1) Przyciąganie drążka wyciągu do karku 4 x 8–10
2) Przyciąganie drążka wyciągu do klaty 4 x 8-10
3) Wiosło hantlą 4 x 12
4) Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 4 x 15
5) MC 4 x 10-12

Suplementacja oraz dieta zgodnie założeniami, póki co jeszcze na bogato
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13224
Gosiu - widzimy się w Sopocie a po koniecznie u nas. Redukcja będzie bardzo spokojna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

III NABÓR W DZIALE

Następny temat

SZKOLENIE - ROBERT PIOTRKOWICZ

WHEY premium