SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PoTreningu.pl - Małgorzata OTTO - Mistrzyni POLSKI

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 235907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiaj przy śniadaniu o tym rozmawialiśmy - max 28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
Haha, Sywia, ja żartowałam z tym 28 :) Ale to miłe, dziękuję.
Ostatnio stwierdziłam, że chyba coś w tym jest, bo w sumie nigdy się specjalnie nie zastanawiałam na ile lat wyglądam, ale mocno zdziwiłam się, jak ekipa na szkoleniu z kulturystyki wielkie oczy zrobiła jak powiedziałam ile mam lat. Też celowali raczej w 28 i nie dowierzali w te moje 38. To miłe, ale w takich sytuacjach zawsze się peszę i mam problem w 'wytłumaczeniem się' z mojego wyglądu. Zazwyczaj zwalam po prostu na geny ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
"dziewczynka" wybitne pasuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
megan292

PUSHhard - miało być, ale naprawdę tyle się działo podczas tych dwóch dni, że nie sposób było złapać wszystkich w jednym miejscu i jednym czasie. Większość ekipy w ogóle tylko przez chwilę widziałam w przelocie. Może następnym razem się uda coś pstryknąć, bo fajna pamiątka by była :)


ilość zawodników, gości, zwiedzających
przerosłą wszelkie oczekiwania no i był mega hardcor i gonitwa
dla nas sukces ale w temacie towarzyskim trudno się było realizować
w Kielcach będzie spokojniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
Bull
megan292

PUSHhard - miało być, ale naprawdę tyle się działo podczas tych dwóch dni, że nie sposób było złapać wszystkich w jednym miejscu i jednym czasie. Większość ekipy w ogóle tylko przez chwilę widziałam w przelocie. Może następnym razem się uda coś pstryknąć, bo fajna pamiątka by była :)


ilość zawodników, gości, zwiedzających
przerosłą wszelkie oczekiwania no i był mega hardcor i gonitwa
dla nas sukces ale w temacie towarzyskim trudno się było realizować
w Kielcach będzie spokojniej


Dokładnie, też się nie spodziewałam aż takiej frekwencji. Po prostu TŁUMY. W zeszłym roku w Opolu było zdecydowanie luźniej.
Ale co się odwlecze, to nie uciecze - w Kielcach postaramy się nadrobić straty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
no tak, tam nie będziemy mieli takiego hardcoru na stoisku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W Kielcach ja wbijam na scenę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
megan292
Wiem, dlatego też jadę Cię zobaczyć!


Dziękuję, miło A ja dlatego śmigam właśnie na trening - żeby przypału nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
Sylwia, Ty i przypał to dwa wykluczające się słowa. Jestem pewna, że będzie doskonale! Będziemy stać pod sceną i się wydzierać jak wyjdziesz, wtedy dopiero może być przypał

A propos treningu, to wczoraj robiłam nogi:
1) Przysiady ATG ze sztangą 4 x 10
2) Wypychanie ciężaru nogami suwnica 4 x 10
3) Wyprosty podudzi na maszynie siedząc 4 x 12–15
4) Wykroki z ciężarkami 2 x 16 kroki na nogę
5) Uginanie podudzi leżąc 3 x 12
6) MC na prostych nogach 3 x 12-15
7) Wspięcie na palcach stojąc 3 x do bólu
8) Wspięcia na palcach siedząc 3 x 20 bólu

Mimo, że opryszczka mi wylazła i osłabiona byłam, to trening wyszedł całkiem dobrze. Jak zwykle we wszystkich seriach walczyłam o ostatnie powtórzenia. Póki co jeszcze nie czuję nóg, ale wieczorem to się pewnie zmieni
A jutro robię... zgadnijcie co



Aha, jeżeli chodzi o miskę - czasami udaje mi się wcisnąć w siebie 5 posiłków, ale zazwyczaj niestety nie. Wczoraj też mi się nie dało :/
1) owies, 2 jajka, 2 białka, rodzynki
2) ziemniaki, kurczak, szpinak, mało orzechowe
3) kasza gryczana, indyk, pieczarki, mało orzechowe
4) kasza gryczana, indyk, ogórek, mało orzechowe
Suple przed i potrenigowe: BCAA, glutamina, kreatyna, CLA, wit, C, białko


Zmieniony przez - megan292 w dniu 2015-03-05 13:07:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

III NABÓR W DZIALE

Następny temat

SZKOLENIE - ROBERT PIOTRKOWICZ

WHEY premium