SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PoTreningu.pl - Małgorzata OTTO - Mistrzyni POLSKI

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 236065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ps. w różowym też Ci ładnie ale cukierkowo a w kobaltowym znowu bardziej dystyngowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Żeby nie było Ci aż tak przykro to zdjęcie zapisałem i wrzuciłem do folderu z ulubionymi :*

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Megan 20-stko ty!!! Bomba!! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
Pięknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
Sylwia - faktycznie, wszystko idzie w dobrym kierunku. Parę dni się nie ważyłam, weszłam dzisiaj na wagę i niespodzianka, ponad 1 kg mniej (a nie robiłam wczoraj ładowania, tylko trening nóg _ Ważę więc na dzień dzisiejszy 56,2 kg. Cieszę się, że machina w końcu ruszyła, bo trochę się martwiłam. A co do koloru bikini - taki właśnie był mój zamysł (w sumie to mój oraz krawcowej :), miało być elegancko i dystyngowanie, w końcu jestem weteranką :) Neony zostawię juniorkom :)
Rafał - dobre i to, na pocieszenie, chlip chlip ;P
polka88, ejpi, crewliq, AMiU i kessiku - jak zwykle bardzo Wam dziękuję za dobrej słowa i wiarę we mnie, to zawsze daje dużego kopa motywacyjnego! :)

Zaległe treningi:
niedzielne plecy z łydkami
1) Przyciąganie drążka wyciągu do karku 4 x 8 - 10
2) Przyciąganie drążka wyciągu przed sobą 3 x 8 - 10
3) Uchwyt wyciągu do klatki siedząc 4 x 8 - 10
4) Wyprosty tułowia 3 x 15
5) Wspięcie na palcach stojąc 3 x 20
6) Wspięcia na palcach siedząc 3 x 20

oraz wczorajsze nogi
1) Przysiady ze sztangą ATG 4 x 10
2) Wypychanie ciężaru nogami 4 x 10 -12
3) Wyprosty podudzi na maszynie siedząc 4 x 12 - 15
4) Wykroki z ciężarkami 2 x 24 kroki na nogę
5) Uginanie podudzi 3 x 12
6) Martwy ciąg na prostych nogach 3 x 8 - 10
7) Wspięcie na palcach stojąc 3 x 20
8) Wspięcia na palcach siedząc 3 x 20

Po tych wczorajszych wieczorno-nocnych nogach, trochę dzisiaj cierpiałam podczas morning cardio :) Wieczorem i jutro pewnie będzie jeszcze gorzej :) Dodatkowo cały czas coś mnie okropnie kłuło pod kolanem, więc dzisiejszą poranną sesję skróciłam do 30 min., za bardzo bolało.

Aha, jeszcze w temacie miski - tak jak wspominałam wcześniej nie dojadam zazwyczaj ostatniego posiłku, wychodzą więc 4 dziennie. Po prostu nie jestem głodna, więc nie wciskam na siłę. Taka redukcja to czysta poezja!


Zmieniony przez - megan292 w dniu 2015-08-27 13:46:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 642 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5809
jak zrobić aby next day nogi już z rana bolały jak trening wieczorem? ja dopiero ok 15 coś czuję że było dobrze a największe domsy mam po ok 30-32 h :D - u mnie akcja trwa 48h jak w filmie z N. Nolte i E.Murphy :)

Zdrowe odżywianie nie polega na zakazach a na połączeniu instynktu ze zdrowym rozsądkiem!

nic na siłę wszystko młotkiem! Pełen chill out :D

http://www.sfd.pl/przeróbka_termiczna_pączka_w_maśle_na_wersję_fit-t1086128.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
U mnie też tak do tej pory było. Next day wstawałam i luzik, trochę gorzej było wieczorem, a kulminacja domsów po dwóch dniach. Teraz to się zmieniło - po wieczornym treningu jem z ww tylko kromeczkę chleba, więc moje mięśnie podczas cardio rano na czczo są styrane prawie równie mocno jak wieczorem poprzedniego dnia. Trza się będzie przyzwyczaić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 642 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5809
to wszystko przez ten chleb Ci mówię.... i na pewno nie zakwaszasz żołądka ;) ....

Zdrowe odżywianie nie polega na zakazach a na połączeniu instynktu ze zdrowym rozsądkiem!

nic na siłę wszystko młotkiem! Pełen chill out :D

http://www.sfd.pl/przeróbka_termiczna_pączka_w_maśle_na_wersję_fit-t1086128.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 642 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5809
Jak sobie przycielam kcal i zrobiłam dobrze nogi i nie do suszy łam lepetyny oraz syplo mi się 15 g kretki to owszem 2 dni później zrobiłam Cardio (nie pamiętam kiedy tak wolno biegała z powodu domsow ale puls na pewno był very bardzo niski jak na mnie ca 130) ale 4 h później wysoka gorączka i zasłużona reprymenda od Guru. A potem było coraz gorzej aż do betonu. Więc nie biegam. Łapa się naprawi to będę robić Cardio w postaci burpee....

Zdrowe odżywianie nie polega na zakazach a na połączeniu instynktu ze zdrowym rozsądkiem!

nic na siłę wszystko młotkiem! Pełen chill out :D

http://www.sfd.pl/przeróbka_termiczna_pączka_w_maśle_na_wersję_fit-t1086128.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

III NABÓR W DZIALE

Następny temat

SZKOLENIE - ROBERT PIOTRKOWICZ

WHEY premium