SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PoTreningu.pl - Małgorzata OTTO - Mistrzyni POLSKI

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 236095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1532 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106705
Plecy cuuuudne

Jakoś zawsze najbardziej na plecy zwracałam uwagę, Ty masz jak dla mnie już idealne, na zawodach będzie kosa

Zmieniony przez - ventura w dniu 2015-03-18 11:45:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
są ładne :) i seksi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
Sylwia - czy to znaczy, że Twoim zdaniem rosną mi te plecy? Wiesz, mimo że robię sobie te foty porównawcze, to nie jestem w stanie sama dopatrzeć się postępów No i masz rację - odpuszczam sobie sprawdzanie maxów aż mi ręka wydobrzeje, bo po wczorajszym martwym na prostych z zaledwie 65kg, dzisiaj znowu nie mogę ruszać za bardzo ręką, tak mnie boli

Crazy_Thug, PUSHhard, ventura, Bull - dziękuję i mam nadzieję, że nie tylko plecy będę miała ładne na zawodach ;)

Wczorajszy był DT i trenowałam nogi:
1) przysiady ATG ze sztangą 4 x 10
2) wypychanie ciężaru nogami suwnica 4 x 10
3) wyprosty podudzi na maszynie siedząc 4 x 15
4) wykroki z ciężarkami 2 x 16 kroki na nogę
5) uginanie podudzi leżąc 3 x 12
6) MC na prostych nogach 3 x 12-15
7) wspięcie na palcach stojąc 3 x do bólu
8) wspięcia na palcach siedząc 3 x 20 bólu

Trening zaliczam do bardzo udanych - dzień był raczej spokojny, więc wieczorem nie padałam na twarz i dodatkowo nie musiałam się spieszyć, żeby zdążyć położyć dzieci spać, więc mogłam się skupić i robić wszystko dostatecznie wolno. Pupa i nogi - rośnijcie!!!!!!!

Aha, jeszcze miska w wczoraj:
1) owies, 2 jajka, 2 żółtka, jabłko, rodzynki
2) ziemniaki, kurczak, masło orzechowe, szpinak, papryka
3) ryż, schab, masło orzechowe, pieczarki, papryka
4) chleb żytni razowy, makrela wędzona, ogórek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13224
Megan plecy nabrały wyrazistości i to cieszy.Na ile sie dobudowały zobaczymy po redukcji.Zwracam jednak uwagę że ten sport to równomierny i proporcjonalny rozwój wszystkich grup mięśniowych przy założeniu somatycznie poprawnej sylwetki czego megan nie brakuje.Mam nadzieje że niedługo będziemy mogli się pochwalić cała sylwetka ze wskazaniem na uda i pośladki.Prawda bull?heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Artur Ś.
Megan plecy nabrały wyrazistości i to cieszy.Na ile sie dobudowały zobaczymy po redukcji.Zwracam jednak uwagę że ten sport to równomierny i proporcjonalny rozwój wszystkich grup mięśniowych przy założeniu somatycznie poprawnej sylwetki czego megan nie brakuje.Mam nadzieje że niedługo będziemy mogli się pochwalić cała sylwetka ze wskazaniem na uda i pośladki.Prawda bull?heheh


Prawda Panie Sędzio!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
na to czekamy i o to apelujemy!

Bull... jako reprezentantka działu Lejdis chciałam ci podziękować za namówienie Nightingala na częste przebywanie w naszym towarzystwie! Niech ci natura wynagrodzi!

Zmieniony przez - PUSHhard w dniu 2015-03-20 09:35:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
PUSHhard
na to czekamy i o to apelujemy!

Bull... jako reprezentantka działu Lejdis chciałam ci podziękować za namówienie Nightingala na częste przebywanie w naszym towarzystwie! Niech ci natura wynagrodzi!

Zmieniony przez - PUSHhard w dniu 2015-03-20 09:35:17



jak szukam nagród i pocieszenia to lecę w Waszego spamu....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
PUSHhard


Bull... jako reprezentantka działu Lejdis chciałam ci podziękować za namówienie Nightingala na częste przebywanie w naszym towarzystwie! Niech ci natura wynagrodzi!


PUSH, co Ty mówisz? Naprawdę jest taki fajny?
Cholera, tylko odeszłam z działu i od razu zjawia się u Was jakiś facet i robi Wam dobrze. Chyba zacznę żałować, że zmieniłam dział. Bo tutaj to tylko krew, pot i łzy... Gdyby nie dobre słowo od zawsze uśmiechniętej Sylwii, to można by się załamać.

Hehe, trenerze, ŻARTOWAŁAM!!!!! Ty też jesteś the best!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
Artur Ś.
Megan plecy nabrały wyrazistości i to cieszy.Na ile sie dobudowały zobaczymy po redukcji.Zwracam jednak uwagę że ten sport to równomierny i proporcjonalny rozwój wszystkich grup mięśniowych przy założeniu somatycznie poprawnej sylwetki czego megan nie brakuje.Mam nadzieje że niedługo będziemy mogli się pochwalić cała sylwetka ze wskazaniem na uda i pośladki.Prawda bull?heheh


Pupa, nogi i wszystko inne też się poprawiły, ale na plecach chyba najbardziej to widać i jakoś im łatwiej mi się zdjęcia robi...
Na żywo pochwalę się postępami w Kielcach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

III NABÓR W DZIALE

Następny temat

SZKOLENIE - ROBERT PIOTRKOWICZ

WHEY premium