SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningu na masę- prośba o ocenę

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tu masz filmik na dolny czworoboczny, którego nie należy zaniedbywać:




Znajdziesz tam też odpowiedź na pytanie, kiedy robić ćwiczenia typu Trap 3 Rise.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
OTTO
Słuchałem go uważnie i dlatego poruszyłem ten temat. I to mi się podoba, nie lubiłem ich robić, oczywiście ich nie robienia nie sprawi że będą odstawać od reszty ? Trap 3 raise wystarczy ?


U mnie środek i dol kaptura jest bardzo zabudowany. Górę też widać tyle że nie chce mieć jej zbyt masywne z tego względu, że optycznie zwęża barki

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777700
Dobre wiosłowanie ze sztangielką w oparciu i ławkę z reguły załatwia sprawę dolnego czworobocznego, ale trap bardzo przydatne ćwiczenia.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nawet jako lekka rozgrzewka przed wyciskaniem czy treningiem pleców Czasem robie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Czyli Trap 3 rise przenoszę na początek treningu pleców ? - miałem na koniec.
Rion10 te filmiki co wrzuciłeś na poprzedniej stronie, wpleść do planu na plecy czy w dniu gdy robię barki ?
Ale chyba lepiej na plecy gdy mam trening Pull


Zmieniony przez - OTTO w dniu 2018-01-10 15:54:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777700
OTTO
Czyli Trap 3 rise przenoszę na początek treningu pleców ? - miałem na koniec.
Rion10 te filmiki co wrzuciłeś na poprzedniej stronie, wpleść do planu na plecy czy w dniu gdy robię barki ?
Ale chyba lepiej na plecy gdy mam trening Pull



Zmieniony przez - OTTO w dniu 2018-01-10 15:54:48


Jedno z tych ćwiczeń daj w dniu barków bo to mimo wszystko są ćwiczenia barkowe więc tam ich miejsce.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Czyli bliżej im do barków niż plecy ? Zobaczę czy podołam bo w dniu z barkami mam już żołnierakie i wznosy bokiem- które chcę spróbować na bramie linkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
OTTO
Czyli Trap 3 rise przenoszę na początek treningu pleców ? - miałem na koniec.
Rion10 te filmiki co wrzuciłeś na poprzedniej stronie, wpleść do planu na plecy czy w dniu gdy robię barki ?
Ale chyba lepiej na plecy gdy mam trening Pull



Zmieniony przez - OTTO w dniu 2018-01-10 15:54:48



Nie musi być na początku. Napisałem tylko jak to wygląda u mnie. Nie robię tego ćwiczenia by rozbudować mięśnie tylko wzmocnić , bo to jednak bardziej rehabilitacyjny ruch aniżeli masotwórzy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Może i nie masotwórczy, ale dobrze mi wchodzi, czuję właśnie czworoboczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Na pewno warto robić, wzmocnisz dodatkowo kompleks barkowy/stożek rotatorów.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bieganie przed czy po sztangach

Następny temat

Serie - bardzo proste pytanie

WHEY premium