SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningu na masę- prośba o ocenę

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777707
OTTO
Może dlatego że ostatnie 2-3 pow w serji robię jakby podrzutem z ugiętych kolan, gdyż brakuje sił, ale chyba to nic złego ?


Lepsze jak zrobisz to z lekkim wybiciem niż kalecząc technikę ale trzeba pamiętać, że to już będzie zmiana też ćwiczenia.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
No robię z wybiciem, uginam kolana i wybijam ciężar, o to chodzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777707
No tak ale jeśli wykonujesz żołnierskie wyciskanie to nie kończ push pressem bo to dwa różne ćwiczenia i ciężarowo dzieli je przepaść.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
To lepiej żebym nie dokończył serii gdy brakuje mi sił ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OTTO
To lepiej żebym nie dokończył serii gdy brakuje mi sił ?


To już musisz sam sobie odpowiedzieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777707
Jeśli jesteś świadomy tego, że zmieniasz ćwiczenie to możesz, sam przez pewien okres robiłem press później push press a kończyłem na push jerk w jednej długiej serii ale to musi być przemyślana zmiana.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Chodzi mi o to że z czasem się wyrobię, mięśnie nabiorą siły zrobię całą serię wyciskając.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777707
OTTO
Chodzi mi o to że z czasem się wyrobię, mięśnie nabiorą siły zrobię całą serię wyciskając.


Ja bym mimo wszystko ćwiczenia nie zmieniał tylko pozostał przy jednym konkretnym ćwiczeniu jeśli się w nim progres kończy to wówczas przejść na push press.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Progres się nie kończy, bo jeszcze się nie zaczął :)
Dopiero włączyłem to ćwiczenie do treningu.


Zmieniony przez - OTTO w dniu 2018-01-21 20:08:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777707
OTTO
Progres się nie kończy, bo jeszcze się nie zaczął :)
Dopiero włączyłem to ćwiczenie do treningu.



Zmieniony przez - OTTO w dniu 2018-01-21 20:08:20


W takim razie na tym etapie nic nie zmieniaj leć cały czas statycznym wyciskiem i staraj się w nim dokładać.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bieganie przed czy po sztangach

Następny temat

Serie - bardzo proste pytanie

WHEY premium