SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningu na masę- prośba o ocenę

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Ale czy wąski chwyt ma większy wpływ na górę klatki, czy taki sam jak szeroki chwyt, a gilotyna to ma na myśli maszynę Szmita ?
A może ja już genetycznie jestem zaprogramowany z takimi dołkami wokół kości obojczykowej i nie wypełnię tego mięsem ?


Zmieniony przez - OTTO w dniu 2017-10-12 17:24:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777707
Nie powinien mocniej atakować góry klatki chyba że na skosie dodatnim, gilotyna to inaczej wyciskanie do szyi

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12053 Napisanych postów 160482 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234539
zerknij
cos powinienes dla siebie znalezc
https://www.sfd.pl/art/Trening/Mankamenty_sylwetki__klatka_piersiowa-a123.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Trenuję 2 miesiące tym planem, jeśli jest progres to czy muszę zmieniać coś w treningu czy mogę ćwiczyć bez mian ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777707
Wiesz generalnie do czasu aż efekty się utrzymują to nie ma potrzeby kombinować i coś zmieniać ewentualnie jakieś kosmetyczne zmiany.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Ok dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
A jeszcze jedno, czy jak będę ćwiczył klatę tylko w skosie górnym to będzie to wystarczający bodziec aby rosła cała ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777707
Na pewien okres czasu wystarczy w zupełności. Jak już masa klatki jest sensowna to warto dodać inne ćwiczenia.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Chodzi o to że rok temu przez zimę jak robiłem masę to nie miałem żadnych ćwiczeń na górę klaty, wszystko ćwiczyłem na poziomej + brama.
No i klatę mi wywaliło , ale górna jej część była zapadnięta. Wyglądało to bardzo nieproporcjonalnie, wręcz jak anomalia. Latem się zredukowałem i wyglądało to lepiej, dlatego teraz w planie mam klatę w skosie, ale nie chciałbym aby znów nie zablokowało to rozbudowy całej klatki.


Zmieniony przez - OTTO w dniu 2017-11-07 12:03:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777707
Wszystko zależy od planu ale jak byś miał np wybrać jedno ćwiczenie to dałbym poręcze. Ale góra klatki też pracuje przy wyciskaniach barkowych.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bieganie przed czy po sztangach

Następny temat

Serie - bardzo proste pytanie

WHEY premium