SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan na Mase ! Świeżak ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 981
dobra leci dieta od poniedziałku jak zrobię to tu też dam bd robił bardziej starannie ćwiczenia technicznie i po miesiącu zobaczymy

najwyżej w maju dorzucę bcaa + glutaminy

Masa !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114
dextr popieram w zupelnosci:) Rzymu tez nie zbudowali w tydzien ;P trzeba czasu,poswiecenia i przestrzegania zasad:) i tak jak itozga mowisz,wieksze ciezary moga byc przyczyna ze nie robisz tego dokladnie i czysto technicznie bo nie myslisz o technice tylko o tym zeby zrobic serie do konca i miec spokooj... a tu nie o to chodzi;)mysle ze jak nauczysz sie tej techniki ,opanujesz ja tak ze nawet przy duzym nakladzie bedziesz robil poprawnie to bcaa i glutaminy nie beda Ci tak szybko potrzebne :) cwiczysz dopiero 3 miesiac wiec poki co nie powinienes myslec o suplach itd:P do stagnacji mysle ze jeszcze daleko zeby sie wspomagac czyms;)ale Dieta jak najbardziej wskazana bo bez tego masy nie zbudujesz;)ja na przyklad tez zaczynam po 2 letniej przerwie cwiczyc i dziennie wypijam 1,5 litra maslanki,robie sobie omlety,rano platki z mlekiem,wafle ryzowe,w ciagu dnia jogurty/serki na wieczor tez porzadną bombke białkową sobie funduje i poki co mi to wystarcza ale jestem w trakcie pisania konkretnej diety ktora juz bede przestrzegal i w pelni stosowal;) no ale poczekaj na opinie traktora on jest bardziej doswiadczony ode mnie i pewnie doradzi lepjej:)

tak teraz mysle.. te zastopowanie moze jest efektem przetrenowania?:> moze zbyt duze ciezary kladles sobie i po prostu przetrenowales,przemeczyles miesnie? ale to tylko moj kolejny wywód :X

Zmieniony przez - kriiis w dniu 2011-04-01 08:59:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 981
Teraz mialem tydzien przerwy mam nadzieje ze dobrze to na mnie wplynie przyloze sie zobaczymy za miesiac

pozdrawiam ;)

Masa !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114
powodzenia i sam jestem ciekawy wynikow:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 981
będę informował na bieżąco

pozdrawiam ;*

Masa !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
wiesz co daj narazie może same bcaa ja się nim wspomagam ,ale nie przesadzaj z prochem :) bo narazie będziesz rósł bez pomocy odżywek/suplementów. pozdrawiam i życze dobrych efektów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 981
Panowie nic nie rosnę. Porażka. Powiedzcie jeść i ćwiczyć rekreacyjnie nie licząc na wzrosty jak do tej pory czy przeinwestować ? Mam takie geny, że aż się płakać chce.

Może to coś pomoże ?

CarboNox 7000 gram.
Whey Fusion 3250 gram.

Cykl trwał by do 1 czerwca od 18 kwietnia kierując się dawkami zalecanymi ze strony.

POMOCY :(

Zmieniony przez - itozga w dniu 2011-04-13 12:13:34

Masa !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
witaj
nic nie urosłeś? zero masy?
ja jestem ekto i jakoś tam powoli rosnę . a może za długie /krótkie treningi ? u mnie np 45 min to jest optimum. a jak z kaloriami ?jaki masz bilans b/w/t w diecie?

Zmieniony przez - dextr w dniu 2011-04-13 16:26:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 981
u mnie schodź coś około godziny prawie równa prze chwile czuje pompe a po 30 min jestem znów jak przed siłownia :)

co do bilansu liczę głownie białka utrzymuje powyżej 100 g białka a węglowodany powyżej 300 g

jakbym uzupełnił tymi soplami to by była spora nadwyżka ale pytam bo 3 banki to nie stófka :P

wydaje mi sie ze mam zbyt aktywny tryb życia grywam dużo w piłke na orliku treningi roweru duzo a po nim mam ogromna pompe i dodam ze prawie nie siedze nawet tutaj piszac na forum korszytam z kom zalatwiajac cos a nie z kompa

teraz robie prawko A i B moze jak wysiedze te 50 h to urosne :p

mysle jescze o długosci snu bo spie tak max 8 h czasami 7 mało po 10 h ale nie da rady wczesnie isc spac

przyznam tylko ze dieta jest spoko czuje ze jem duzo dobrych rzeczy wczesniej czulem braki w dozywiniu

pozdrawiam :)

zero przyrostu jestem taki sam i masa stoi

Zmieniony przez - itozga w dniu 2011-04-13 16:44:33

Masa !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
itozga

przestan plakac!

przeczytaj jeszcze raz swoj ostatni post....i juz bedziesz znal odpowiedz na pytanie: dlaczego nie rosne?

pozdrawiam.

ps.
suple ktore podales nie dosc,ze sa kiepskie,to jeszcze w Twoim przypadku sa zwyklym wyrzuceniem kasy w bloto.
najpierw opanuj trening,do tego tak dopracuj zarcie,aby pokryc dzienne zapotrzebowanie na wszystkie dodatkowe "atrakcje" plus nadwyzke na wzrost masy.
potem dopiero bedzie mozna pomyslec o suplementacji.

przypomne jeszcze raz!

jesli idziesz silowo do przodu,ale wagowo stoisz w miejscu.tzn. ze ZA MALO JESZ.

mam nadzieje,ze przemyslisz temat jeszcze raz i nie popelnisz bledu 99% nowicjuszy-nie rosne,to pewnie trening trza zmienic i wykupic pol sklepiku z odzywkami,wtedy urosne!
DUPA! to nie tak dziala.

"live and die in the squat rack"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła + rzeźba?

Następny temat

Palanie miesni przy areobach

WHEY premium