SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan na Mase ! Świeżak ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 158 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1116
Zajrzyj do działu odżywianie. Jeżeli taką masz dietę to nie dziwię się, że Ci nie idzie (chociaż efektów spodziewaj się tak czy inaczej w dalszych terminach). Serio poczytaj. Tutaj nie komentujemy jedzenia 2x dziennie, w tym napychania się na noc.

Jeżeli SW tylko raczej technicznie/sparingi to lepiej dla masy zawsze. Po prostu diete sobie rozpisz na dużym plusie i tyle (o szczegółach w dziale odżywianie - co konkretnie jeść, a CZEGO NIE JEŚĆ, jest dobry ART o tym co jesć w szkole i w pracy np.). Mówię-gorzej jakbyś miał robić oprócz tego po 200 pompek, 100 przysiadów na treningu SW, a potem szedł na siłkę etc.

Odżywki później (ja zacząłem po 10-12 miesiącach). NIE MA SENSU brać ich teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 981
Z dieta to jest tragedia nie chce mi się jeść :( Złoże cos konkretnego i jeszcze potem się was zapytam bo znacie mój konkretny przypadek :P

Dix i Pozdr ;>

Masa !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
itozga

co sie zmieni?

BEDZIE JESZCZE TRUDNIEJ Z MASA.

a trening?
2 x tyg. z jeszcze mniejsza iloscia cwiczen.

pozdrawiam.


"Osobiście na kondycje nie narzekam w żadnym stopniu z racji FR od małego-młodego. Myślę ze skupie się na masie bo wyglądam tragicznie a resztę delikatnie bez dużych wysiłków tylko technika. W wakacje już z jakaś masa mozna próbować chciałbym ważyć 60 kg chociaż ale się nie zapowiada jak się najem i widzę zbliżająca się porę drugiego posiłku to mam ochotę sie powiesić dla mnie jest katorga jeść dużo z racji tego ze praktycznie w ogole nie mam mnie w domu (teraz jestem chory) nauczylem sie jesc 2 razy na dzień kiedy tylko muszę głownie przed snem :) Jescze smiganie do dziewczyny wiec jadlem tylko obiady typu zupa i na kolacje 5 kanapek tyle brak śniadań jestem nieprzyzwyczajony. "

przypomne ci ten tekst po pary m-cach,jak nie bedzie zadnych zmian na plus.

gainery,to najgorszy typ odzywek,szkoda kasy.

ZACZNIJ JESC!!!!!


q34q34

"Może się adaptować do jednego rodzaju wysiłku w jednym czasie, dlatego np bokserzy dzielą trening na makrocykle (pare tygodni siła, pare szybkosc itd). '

to tylko jedna z opcji.
troche lepsza wersja starej periodyzacji liniowej.
poczytaj o conjugate periodisation,a okaze sie,ze mozna inaczej

Zmieniony przez - traktor71 w dniu 2011-02-23 16:58:54

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 981
co do mojej wypowiedzi nie rozumiem co sugerujesz stwierdzam fakt i mowie ze ciezko go zmienic :(

Masa !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 158 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1116
obczaje traktor;]

a itozga jemu chodzi o to, ze jak nie bedziesz SENSOWNIE jadł (co dopiero z SW) to nic Ci z masy nie wyjdzie, nie ma ze ciezko zmienic. nie trzeba tlumaczyc ze mozesz rano zrobic jedzenie na caly dzien? zajmie Ci to pol godziny. lec do dzialu odzywianie i dopiero potem napisz!
trzymaj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 981
Pochwale się pierwsze kilo w góre ;f

MC wszedł plan na przemian z wiosłowaniem oraz przysiady na przemian z wykrokami.

Pochwale się, że biorę 40 kg przy przysiadać i wykrokach w ostatniej seri xD

Pracujemy cały czas ! Pozdrawiam ;)

Masa !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
itozga

"MC wszedł plan na przemian z wiosłowaniem oraz przysiady na przemian z wykrokami. "

widze,ze zaczelo sie kombinowanie.
niepotrzebnie-jak zwykle.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 73
troche szybko jak na 9 dni kilogram suchej masy :O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
krzyczech

to nie sucha masa to WODA.
jutro moze wazyc o kilo mniej.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 981
Możliwe ze woda zobaczmy z dłuższym czasem :)

Co do tego na przemian nie kombinowanie tylko tak jak mówiłeś Plan A i B :)

Masa !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła + rzeźba?

Następny temat

Palanie miesni przy areobach

WHEY premium