SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan na Mase ! Świeżak ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 981
Witam Ponownie a wiec juz jest bity miesiac od rozgrzewki czy tego planu FBW i chcialbym zapytac czy od czasu kiedy cwicze czyli od nowego roku nie czas przejsc na plan gdzie bedzie cwiczyl partie ?

Co do diety jem wiecej ale nic nie tyje pije duzo mleka jem platki z widerka i o golnie jest git ale masa nie rosnie :)

Masa !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
itozga

ciagle za malo jesz.

zmiana planu?
PO CO?
W JAKIM CELU?
dopiero zaczales,nic chlopie jeszcze nie wiesz.
cwicz dalej,zwiekszaj obciazenia,jedz i odpoczywaj.

pozdrawiam.

I NIE KOMBINUJ,BO WSZYSTKO SPIEPRZYSZ!

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 981
ok rozumiem ale myslalem ze trzeba zmienic bo to raczej nie rozwiaj miesni tylko sie rozgrzewam a jak nie urosne ? :(

jem jak swinai i nic moze oliwa z oliwek do obiadu ale ja strasznie duzo spalam na rowerze i moze cukrow wiecej ?

acha co do ciezarow to sie boje o stawy mimo dobrej rozgrzewki ostanio po przysiadach ze sztanga bolały mnie na drugi dizen kolana ;/

Zmieniony przez - itozga w dniu 2011-02-15 19:31:55

Masa !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
itozga

1. poczytaj troche o budowie i rozwoju miesni.
powtorze jeszcze raz-jesli idziesz z ciezarami do przodu,to chociaz od strony treningu wszystko jest ok.reszta zalezy od zarcia i regeneracji.
a jak nie urosniesz,to zawsze mozesz zapisac sie na szachy podwodne-tam takich problemow nie ma.

2. sam musisz sobie odpowiedziec na to pytanie.
jesli waga stoi,to nadal jesz ZA MALO!
z drugiej strony....nie oczekuj drastycznych zmian w krotkim okresie czasu.

3. co ci moge napisac?
pracuj nad technika.
zadbaj o instruktaz.

pozdrawiam.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
Mam pytanie Traktor71:
już kilka razy przeczytałem Twoje stwierdzenia,że mleko to najlepszy gainer na rynku...ale patrząc na skład: białko, węgle i tłuszcze-to nie robi zbytniego wrażenia. na czym opierasz to stwierdzenie? może się w końcu skuszę na mleko dzięki za odp.

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
MackoMedyk

"...patrząc na skład: białko, węgle i tłuszcze..."

no wlasnie na tym.

sa tylko 2 problemy.

1. niektorzy nie moga pic mleka (nietoleracja laktozy),
2. kilka szklaneczek dziennie nie zalatwi sprawy.potrzebnych jest kilka litrow!

GOMAD czyli Gallon Of Milk A Day to stary,sprawdzony sposob nabierania masy przez mistrzow sprzed ery sterydowej.
a poniewaz dziala i sprawdzil sie wielokrotnie,wiec z powodzeniem stosuja go takze dzisiejsi zapalency,ktorzy nie maja (jeszcze) wypranego mozgu przez firmy produkujace odzywki i bezposrednio powiazanymi z nimi-prase specjalistyczna,zawodnikow....

o samej metodzie GOMAD oraz o doswiadczeniach wspolczesnych cwiczacych,mozna poczytac na stronie Mehdi'ego - stronglifts.

http://stronglifts.com/gomad-milk-squats-gallon-gain-weight/

pozdrawiam.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
to powiem Ci, że faktycznie galon mleka dziennie to mi pokrywa 70% dziennego zapotrzebowania na białko,węgle i tłuszcze:) ale wychlaj 3,7 litra mleka dziennie:)

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 981
traktor71 - Szefie skupiłem się na jedzeniu tak jak kazałeś i na ćwiczeniach pleców oraz nóg. Dodatkowo litr mleczka dziennie ;)

Małe pytanko o powtórzenia robię 12-10-8 dobrze ?

Mam jednak trzy pytania :)

Pierwsze jest takie, że mam problem z przysiadami bo mam siłę wyciskać dużo (15kg + gryf olimpijski) przy tym ćwiczeniu jednak boli mnie prawe kolano. Czasem nawet bardzo i często już po rozgrzewce. Co radzisz bo nie wiem co począć :(

Druga sporawa przy robieniu pleców jako drugie ćwiczenie na wyciągu czuje, że mam siłę w plecach (20-30kg), ale tu znów bolą mnie barki :(

Druga sprawa jest taka czy mogę robić więcej niż jedno ćwiczenie na partie nóg pleców i klatki ? Chciałbym do nóg dorzucić wykroki każdego dnia jako drugie ćwiczeni, wiosłowanie sztangielkami na plecy oraz łydki ;)

Dziękuję z góry za pomoc ;)

Zmieniony przez - itozga w dniu 2011-02-22 17:59:37

Masa !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 981
Puk Puk ;f

Masa !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
itozga

1. to jest wlasnie wada porad przez internet.
nie znajac konkretnego przypadku,nie widzac techniki wykonywanych cwiczen,to se mozemy.....

2. jw

3. dodatkowe cwiczenia,czyli wieksza objetosc treningowa - NIE.
mozesz natomiast wprowadzic drugi zestaw cwiczen i robic go przemiennie z tym pierwszym.
czyli jednego dnia zrobisz-jako pierwszy przysiad,a drugiego-twoje wykroki,choc lepszym ukladem bedzie:

A
1. przysiad
2. cw. z grupy "posterior chain"

B
1. klasyczny MC
2. wykroki

wioslowanie-jak najbardziej
na jednej sesji-sztanga
na nastepnej-sztangielki

pozdrawiam.

piramida 12-10-8 ? moze byc,czemu nie.
oczywiscie dozowanie obciazen pozostaje bez zmian?
50%CD x 12p
75%CD x 10
100%CD x 8

Zmieniony przez - traktor71 w dniu 2011-02-22 22:43:09

"live and die in the squat rack"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła + rzeźba?

Następny temat

Palanie miesni przy areobach

WHEY premium