SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mój plan na masę na brzuch,oceńcie.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 968
witam,mam pytanie w kwesti treningu brzucha,otóż ,kiedyś byłem młodym smarkaczem ,który traktował trening jak zabawę,teraz bym chciał zacząć trenować brzuch i kiedyś trenowałem wtedy kiedy traktowałem to jak zabawę,ale powiem szczerze,że przez robienie treningu na brzuch na masę oto takiego 1 raz,albo 2 w tygodniu już niepamiętam,ale chyba 1 :1.brzuszki 3x max.2.Spięcia brzucha 20 po 3 serie .3.Skręty brzuchem 3 x max .4.brzuszki z unoszeniem sztangielek w rękach niepamiętam dokładnie,ale coś około 3 seri po 10 ,robiłem to przez jakieś pół roku i brzuch miałem nawet niezły jak na niedokładne wykonane ćwiczenia,złe i nie zdrowe jedzenie,złą rozgrzewkę,i do tego miałem chudziutki, płaski brzuch,i teraz bym chciał robić tem trening ze względu,że dał mi on dobry efekt,co wy na to ,możecie dodać jakieś ulepszenia,jaki czas pomiędzy seriami powinienem robić ,i pomiędzy ćwiczeniami,teraz i tak będę robił na rzeżbę bo mam trochę fatu,ale pytam się na przyszłość.

Zmieniony przez - spec-songo w dniu 2008-08-12 16:55:05
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2570
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 62319 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777920
Trening brzucha nie jest skomplikowany

Daj po jednym ćwiczeniu na każdy akton po 3 serie

Kolejność skośne , proste dół, proste góra

Np
1) skłony boczne z hantami
2) unosznie nóg w zwisie na drażku
3) spięcia leżąc

Każde ćwicze w 3 seriach do palenia mięśniowego
3 razy w tyg w zupełności wystarczy

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 968
dzięki,ale chyba będę ćwiczył brzuch co dzień-bo brzuchowi to niezaszkodzi ,bo brzuch to nie inne partie mięsniowe.

Zmieniony przez - spec-songo w dniu 2008-08-12 17:51:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 62319 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777920
a czym się różni brzuch od innych partii???

Pomijam oczywiście kwestię poszcególnych rodzajów włókien mięsniowych

Ma tak smao mieć czas na regeneracje nie ma sensu go trenowac codziennie

Pamiętaj że wypoczęte mięśnie brzucha to podstawa bezpieczeństwa podczas ćwiczeń siłowych

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 968
Inne grupy mięśni regenerują się szybciej, ale należy je trenować rzadziej, aby zdążyły urosnąć. Ale jeśli chodzi o mięśnie brzucha, przyrost masy może być wręcz niepożądany. Chcesz tylko, żeby były mocne, bez tłuszczu i dobrze zdefiniowane. W mięśniach brzucha znajduje się więcej czerwonych, wolno kurczących się włókien, które wytrzymują tysiące powtórzeń. Treningi mięśni brzucha powinny mieć charakter aerobowy, to znaczy odbywać się nieprzerwanie, aby wywołać, deficyt tlenu, pocenie się i pieczenie mięśni. Lato to okres, kiedy najbardziej chciałoby się mieć wspaniałą talię. Czy to na plaży, czy na pikniku, pragniemy mieć płaski brzuch i ładne mięśnie brzucha. Zakładając, że twoja dieta jest prawidłowa (nie jesz potraw z barów, prawda?) i robisz dużo ćwiczeń aerobowych, aby nasilić spalanie tłuszczu, (wystarczy grać w piłkę nożną, siatkówkę czy koszykówkę), dołącz tylko trening mięśni brzucha, a efekt będzie znakomity. Trening mięśni brzucha powinien mieć charakter tlenowy ale jednocześnie być krótki i intensywny. Proponuję, abyś ćwiczył brzuch codziennie w siłowni i raz, dwa razy dziennie poza salą ćwiczeń - gdy tylko znajdziesz czas na kilka serii.

to jest artykuł z tej strony http://kulturystyka.bajo.pl/273,trening,brzucha.html ,a i chyba dodam więcej ćwiczeń,a jak sądzisz czy im więcej ćwiczeń na brzuszki tym lepiej?

Zmieniony przez - spec-songo w dniu 2008-08-12 18:01:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
jak chcesz masy na brzuchu to wp***dalaj fastfoody

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 968
a dodam,że narazie będę robił trening na rzezbę brzucha a pytam się na przyszłośc.

Zmieniony przez - spec-songo w dniu 2008-08-12 19:03:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
będę robił trening na rzezbę

jaki plan robisz obecnie i diete trzymasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
na rzeźbe powiadasz?? no to fastfoody odpadają, przykro mi

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 968
narazie to ja zaczynam swoją karierę!!!!,nie mam diety,ale staram się dobrze odżywiać ,a diety nie mam wze względu finansfowego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningu dla początkującego.

Następny temat

Powrót do treningu, pare pytan

WHEY premium