SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan na Mase ! Świeżak ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
ja mogę tylko potwierdzić . ja żeby przytyć zrezygnowałem z innych sportów typu piłka nożna ,koszykówka,rower itd. a ile obecnie ważysz bo,np te 100 gram białka na 80 kg masy to cienko by było
Jeżeli chcesz rosnąć i uprawiać te sporty musisz wziąć na nie poprawkę w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 981
Moja waga to śmieszne 52 kg. Ok rozumiem tylko nie wyrabiam tyle zjeść co powinienem musiał bym jeść chyba ze 2 twarogi na kolacje z 8 jajek przed siłownia a na śniadanie podwójna porcje płatek :D

Dobra w dupie mam suple bd cały czas pilnował się na treningu i skupiał na jedzeniu zobaczymy nic na przymus :)

mam pytanie co myślicie o tym żeby pic taki syrop na apetyt kupiony w aptece ?

jeśli chodzi o ciężary czy jak biorę 100 % masy w MC i przysiadach i na klatkę 80-90 % to jest dobrze ?

jeszcze zapytam o klatkę bo pozostaje mi problem tego że jak ćwiczę na płasko klatę to mam zakwas czuje pompę i wyciskam dużo a jak na skosie to ledwo robię i nie mam pompy to wina zbyt dużego kąta czy jak ?

pozdrawiam i dziękuje

Zmieniony przez - itozga w dniu 2011-04-14 14:46:08

Masa !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
ważysz tylko 1 kg mniej ode mnie. jeżeli chcesz tyć to musisz zapewnić nadmiar kalorii .jeżeli chodzi o siłę to zobacz u mnie w profilu,mam podobną wage to będziesz miał jakiś tam odnośnik. co od skosu to chodzi raczej o słabe górne aktony mięśni klatki i przednie aktony mięśni naramiennych. skos powinien mieć między 30-45 stopniami . a jak z ćwiczeniami na barki typu wycisk zza głowyy ,albo sprzed klatki nie masz problemu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 981
mam w planie tylko to na barki to trochę mnie bolą i najbardziej kręgosłup ale daje rade sprzed klatki jest już mi lepiej i wygodniej dlatego to mam w planie - sprzed klatki

co do tego na skosie właśnie nie wiem o co tu chodzi

co do masy i jaki masz plan i jaka dietę ? ile czasu nad tym pracujesz ?

ps jaki tuning lubisz ? ;f


Zmieniony przez - itozga w dniu 2011-04-14 17:09:44

Masa !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
ja diety nie posiadam ,jedynie nie jem słodyczy,jem 5 posiłków i obowiązkowo twaróg chudy 200g dziennie
a mój trening wygląda tak:
A
Przysiad ze sztangą 3s
Wyciskanie zza głowy 3s
wiosłowanie 3s
Wyciskanie leżąc na ławce poziomej wąskim chwytem 3s
B
MC 3s
Wyciskanie leżąc na ławce poziomej 3s
Wykroki ze sztangą na barkach 3s
Uginanie rąk stojąc (na biceps) 3s

ćwicze tak:
A-W-B-W-A-W_W
poniedziałek,piątek zestaw A,środa B . wtorek,czwartek,sobota niedziela wolne
Przerwy stosuje 2min ,czasem dłuższe np.po przysiadach,wiośle ,czy MC (tak ok 2,30 )
Co do ćwiczeń które lubie ,to z tego planu każde oprócz wykroków ze sztangą na barkach,ale jest to jednocześnie ćwiczenie ,które działa na moje nogi rewelacyjne
Co do skosu to wg mnie rób na początku bardzo małymi ciężarami ,i sukcesywnie dokładaj co trening

Zmieniony przez - dextr w dniu 2011-04-14 17:28:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 981
ok to git tylko mam pytanie odnoście dwóch rzeczy

dlaczego nie jadasz słodyczy ? ja jem pol czekolady dziennie

twaróg codziennie to dobry pomysł ;f ?

Masa !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
nie jadam słodyczy z tego względu ,że strasznie mnie zapychały i nie byłem w stanie zjeść za dużo. jem jedynie snickersa super zaraz po treningu a twaróg to nie wiem czy coś daje,ale jakby nie było w 200g dostarczam aż 44g białka (chudy) i 200kcal więc chyba się przyda :)
ps. jak nie jesz słodyczy to musisz szukać alternatywnego źródła węgli. zresztą w słodyczach masz praktycznie tylko "złe" węglowodany.

Zmieniony przez - dextr w dniu 2011-04-14 19:39:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 981
tego nie wiedziałem ja moge zjesc 100 gram na kolacje twarogu i to nie zawsze wiedz ty powinienes rosnac ja raczej nie ;p

tylko co ja zrobie jak wiecej nie moge co z tym syropem na apetyt ?

Masa !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
nie miałem z nim do czynienia ,ale raczej kolejna ściema.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 981
podobno działa jak byłem mały to to piłem kupie sobie za pare zeta moze mi wzmoże apetito ;f

Masa !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła + rzeźba?

Następny temat

Palanie miesni przy areobach

WHEY premium