SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paweł Kujawa road to MEJ, MPJ i MŚJ!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
czasem lepiej odpuścić, posłuchać organizmu,wykurować się i wrócić na pełnej... a tak jeszcze można sobie pogorszyć i tak już nieciekawą sytuację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Zgadzam się z przedmówcą. Jak organizm mówi stop to znaczy stop Mój pierwszy sezon miał 5 startów. I definitywnie organizm powiedział STOP!

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 582
Moj pierwsz 6 startów, 0 przerwy, od razu masówka na pełnej, pozniej druga wiosna 6 startów i teraz bez przerwy we wrześniu 1... I czuje sie totalnie zniszczony :P Zdrowie jest najwazniejsze, a to zabawa na długie lata :)
emil od razu mi mowil, zeby odpuscic, ale ja z uporem maniaka mowilem, ze moj ostatni sezon juniorski i chce go zaliczyc... i sie zesralo :/ cialo juz wtedy mowiło nie, ale ja twardo, psychika i serce mowily, dam rade :/ No i jednak nie dalem :/

Pain is temporary glory lasts forever.
Przygotowania do ostatniego juniorskiego sezonu wiosennego i jesiennego.
with FIRE SNAKE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
czyli MPJ już poza zasięgiem ? Co dalej ?

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 582
Niestety tak. Plan jest prosty- musze odpoczac, wczoraj zrobiłem klatke i czułem sie fatalnie... taki zwapnialy... :/
Co do dalszych planów-2016r 95kg z pręgami na dupie :) dla mnie jakość na secenie jest najważniejsza :)
2015- 2 cykle masowe jeden w lutym drugi we wrześniu, ale to jeszcze do ustalenia z Emilem :)

Pain is temporary glory lasts forever.
Przygotowania do ostatniego juniorskiego sezonu wiosennego i jesiennego.
with FIRE SNAKE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 582
Wczoraj poleciala klatka+ triceps, samopoczucie kiepskie, czułem sie strasznie pospinany, zwapnialy i obolały. jednak nieprzeszkodziło mi to w zniszczeniu klatki i tricepsa :D
1. Wyciskanie na płaskiej 2 rozgrzewkowe 20x70kg 3 zasadnicze -10x110kg i 6x130kg
2. Wyciskanie hantli na skośnej z dropem 4 serie 80kg x10 +drop 40kg x10
3. Butterfly FST-7
Triceps- Prostowanie ramion nachwytem, wyciąg gorny FST-7
Pompa przeokrutna :D
Podczas aero na steperze, caly czas skurcze- zawsze jest to u mnie wyznacznik dobrze wykonanego treningu :D
Po treningu 40min na steperze :)

Pain is temporary glory lasts forever.
Przygotowania do ostatniego juniorskiego sezonu wiosennego i jesiennego.
with FIRE SNAKE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 582
Długo mnie nie było, ale wynika to z ogarniania się po zawodach chorowania itp itd. Postanowiłem, że nie startuje już w tym, ani następnym roku. Marzy mi się start w ciężkiej, bo już w tym roku miałem problem z zmieszczeniem się w limicie.
Popełniłem bardzo dużo błędów, ale ciesze się, że teraz, a nie jak przyjdzie mi walczyć o medale na MP PP czy imprezach międzynarodowych. Rozpocząłem roztrenowanie, ale wyszła dość ważna sprawa, dlatego micha i treningi wróciły na 100%.
2 dni po treningu nóg, mam dokładnie tak jak na zdjęciu... Jest dobrze :)
W poniedziałek zrobiłem trening w klubie Klub Fenix Poznań - Siłownia & Fitness.
1. Siady na Hack maszynie + wyprosty 10s 10-6p + 12-15p
2. Uginanie jednonóż stojąc 8s 20-6p
40min aero
Wczoraj poszły barki+triceps
1.Unoszenie hantli bokiem z dropem 24kg+12kg 5s 10+10p
2.Wyciskanie sztangi zza głowy 100kg 4s 6p
3.Odwrócony Butterfly+szrugsy 3s 10+20p
4.Wyciskanie na maszynie na przód barków+pompki na poręczach 3s
12p+10p
5. Prostowanie przedramion na wyciągu górnym nachwyt 3s 15p
6. Wyciskanie Francuskie jednorącz stojąc 3s 8p
Na koniec 40min stepera-hardcore :D
Dzisiaj nogi odmawiają posłuszeństwa, ale wieczorem plecy i kolejne 40 min. Pogoda nie dopisuje, humor średni, ale do końca miesiąca cisnę, a później ok 4tyg odpoczynku (treningi 2-3 razy w tyg na 50% + pływanie) Od grudnia powoli będę wracał, aby od stycznia zacząć pierwszą masówkę.

Pain is temporary glory lasts forever.
Przygotowania do ostatniego juniorskiego sezonu wiosennego i jesiennego.
with FIRE SNAKE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14848
schodzisz do 6 p na roztrenowaniu ? wnioskuję że jednak nie jesteś tak mocno "zastany" i nie jest źle , mi roztrenowanie kojarzy się z zakresem ok 10-15 p , wiem , że Ty to inna liga - i moze w tym tkwi odpowiedź ?

Dzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 582
Inaczej :P robiłem roztrenowanie, ale wyszła mała sesja w planach za tydzień i musialem wejśc na wyższe obroty :D
A już ćwiczyłem, rzadziej, wolniej, mniej :P

Pain is temporary glory lasts forever.
Przygotowania do ostatniego juniorskiego sezonu wiosennego i jesiennego.
with FIRE SNAKE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening niem.Ciężarowców

Następny temat

Pomoc przy priorytecie na łapy dla "średniozaawansowanego"

WHEY premium