SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paweł Kujawa road to MEJ, MPJ i MŚJ!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
dobrze to wygląda! jeszcze trochę i się skończą reżimy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 582
Jeszcze trochę ;)


Krótko po starcie na Śląsku- miałem 2 i 4 miejsce, czuje lekki niedosyt, ale cóż ;)
Jutro postaram się zdać obszerną relacje!
Trzymajcie się!

Pain is temporary glory lasts forever.
Przygotowania do ostatniego juniorskiego sezonu wiosennego i jesiennego.
with FIRE SNAKE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 582
Cześć. Czasu za duzo nie ma ;) Jeszcze nie doszedłem do siebie, myślę, że uda mi się to dopiero w weekend po którym biore wolne właściwie do mp.
http://wrzucaj.net/delete/image/ZBj/J0fFmNoYZG6MQhl7uxMwAS
Co do wyników, czuję duży niedosyt… o ile juniorzy wzbudzają we mnie mniejsze kontrowersje, o tyle seniorzy to już zupełnie inna bajka… W obydwóch przypadkach chodzi o zawodników Olimpu Zabrze. ;P
Ok. przyjechałem wchodze na wagę, a tu 0,8kg nadwagi do klasyka junirów. Wiem, miałem nie patrzec na wagę i skupić się na jak najlepszym wyniku, jednak stwierdziłem że spróbuje. Udało się zbić do 84.1kg i wzieli pod uwagę błąd wagi i dopuścili mnie. Szybko zacząłem futrować. Po chwili wychodziłem, wykończony po zbiciu wagi i podróży… chwila odpoczynku lekka pompa i INFO, ze mam 17 i 19 zawodników w kategorii… Już miałem strach w oczach.. Dobra eliminacje raz, porównania raz, 15 min pozniej powtórka z rozrywki. Wychodziłem 2 razy w porównaniach, zawsze w pierwszym co dawało mi duzo radości. I w końcu upragniony odpoczynek… Po pierwszym zejściu ze sceny wyglądałem tak:

Ala w bluzie FS ;)
W końcu trochę odpoczynku, można było coś jeść, futrowałem troche ciastek owsianych, ryż z ananasem-rewelacja, na pewno na mp powtórze.
Po 30 min dowiedziałem się, że jestem w dwóch finałach co oczywiście bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło :)
Później pierwsze wyjście



Blok dekoracyjny, gdzie byłem drugi.Przy okazji Tomek Babiak bardzo miły i przesympatyczny gość :)
Jednak przegrałem walkę o podium w seniorach 2pkt z panem po prawej…


Nawet moja mama chciała napisac do pzkfits :P Powiedziałem jej, że to Olimp Zabrze :P
Nie mniej jednak tendencja zwyżkowa ;) Tylko jeden zawodnik z mojej kategorii mnie pokonał i zajął pierwsze miejsce. 2 i 3 to zawodnicy poniżej 175cm.
Przepraszam za składnie mój mózg już nie domaga, czasu na redagowanie tez trochę brakuje :P
Cisnę dalej, podkręcam tempo ! Ostatni tydzień dużego wysiłku, później wrzucam na luz z aero. Treningi i ostateczny plan ustalimy z Emilem w sobotę. Trzymajcie kciuki, żebym dożył. Niestety prostowniki, są mocno ponaciągane, co objawiało się u mnie kosmicznym bólem na zawodach. Ala musiała pomagać wstac mi z ziemi :/ Po za tym organy wewnętrzne powoli szwankują :/ Taki niski poziom fatu, nie jest dobry… Pozostało 10 dni!! Kilka fot :




Wczoraj zrobiłem plecy+60min aero, dzisiaj miały być nogi, ale postawiłem na klatkę... Nie miałem siły na nogi.

Pain is temporary glory lasts forever.
Przygotowania do ostatniego juniorskiego sezonu wiosennego i jesiennego.
with FIRE SNAKE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
forma zdecydowanie lepsza niż w Żelistrzewie, bardziej suchy tu się wydajesz,więcej detali widoczne, pewnie opary już,ale ciśnij :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Forma rewelacyjna a co do obiektywizmu sędziów to nie ma w ogóle o czym pisać. Niektórzy powinni zostać w domach i dalej siedzieć przy TV z czipsami

Na scenie był miliard stopni, w moim przypadku np. to już miałem zejść bo zaczęło w uszach gwizdać a przed oczami M Jak Miłość (mroczki )

Oby na MP w Kielcach było bardziej przewiewnie. Życzę powodzenia i dalszych sukcesów

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 582
Na chwilę obecną, znów przechodze w stan wegetacji…
Waga mocno odbiła w górę, głównie, ze związaną z nią retencją wody i na chwilę obecną jest to ok. 88,5kg. Wyglądam jak zbiornik retencyjny :D
Pon, Wt miałem niskie wegle, śr wysokie, dziś i jutro znów niskie.
Nie kontaktuje. Kręcę po 1,5h dziennie aero+ „siłówka”.
Najbardziej aktualnie wkurza mnie to, że nie mam absolutnie siły na to co najbardziej kocham w tym sporcie- czyli maksymalnie ciężkie treningi i to poczucie spełnienia po nich i te endorfiny.
We wtorek męczyłem klatkę rano, wczoraj były barki+dwójki wieczorem- Słodki mi trochę pomógł i zrobiłem naprawdę bardzo ciężki trening :D… Wróciłem do domu po 23 gotowanie , szykowanie położyłem się ok. 1 spac i o 7 na trening łap+ kolejne 40 min aero NO MERCY…
Dzisiaj wieczorna sesja aero+ 20-30min strechingu, jutro o ile będę miał siły klatka.
W sobotę ostatnie nogi najprawdopodobniej z Emilem, później usiądziemy i rozplanujemy cały plan działa pokazując całe ok. 22tyg przygotowań do tego najważniejszego startu.

Pain is temporary glory lasts forever.
Przygotowania do ostatniego juniorskiego sezonu wiosennego i jesiennego.
with FIRE SNAKE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
forma dobra,mam pytanie zmieniasz cwiczenia co trening ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 582
Bazuję na podstawowych ćwiczeniach, ale każdy mój trening wygląda inaczej. Nie robię dwóch takich samych treningów pod rząd
Dzisiaj kolejny dzień lc i chyba ostatni-najgorszy dzień ;)
Rano poszła klatka-wykrzesałem absolutne maksimum - był krzyk, płacz i strzelanie w stawach.
Później 40 min aero. Dzisiaj wieczorem kolejna sesja i jak najszybciej spac.
Dzisiaj Wielki Piątek- Post ścisły postaram się podtrzymać.
Waga dzisiaj pokazała 86,5 . ufff ;)

Pain is temporary glory lasts forever.
Przygotowania do ostatniego juniorskiego sezonu wiosennego i jesiennego.
with FIRE SNAKE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Częsta zmiana ćwiczeń na redu jest wskazana i to jak najbardziej taki zabieg rozumiem ale na masie tez tak robisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 582
Tak, bazuje na podstawach, ale zmieniam uchwyty, cięzary ilość powtórzeń, kolejnośc wykonywanych ćwiczeń, a nawet siłownie xD

Pain is temporary glory lasts forever.
Przygotowania do ostatniego juniorskiego sezonu wiosennego i jesiennego.
with FIRE SNAKE

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening niem.Ciężarowców

Następny temat

Pomoc przy priorytecie na łapy dla "średniozaawansowanego"

WHEY premium