SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paweł Kujawa road to MEJ, MPJ i MŚJ!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 582
Cześć!
Wczoraj były nogi z Emilem.
1.Siady dupą do ziemi 60kgx15, 100kgx10, 120kg…x2 Emil widząc moją technikę powiedział, że nie może tak być, zbyt mocno lece do przodu… Do końca nie wiemy w czym jest problem. Czy to wina wady genetycznej, słabszego mięśnia,czy bariera psychologiczna. :( Będę starał się to cały czas korygować. Oczywiście chodzi o schodzenie dupą do ziemi, inne siady mnie nie interesują.
2.Siady na Smithie 80kgx15, 80kgx15 z wolną fazą koncentryczną
3.Wypychy na suwnicy wąsko 3x15powt z progresją ciężaru
4.Wykroki chodzone 3x 15na nogę z hantlami
5.Wyprosty metoda FTS-7 - 7serii 30sek odpoczynku 12-15 powt
Dwójki-szybko, bo Emilowi się spieszyło na personala
1. Uginanie podudzi leżąc metoda FTS-7
Powiem szczerze- zmasakrowało mi uda i dzisiaj zdycham :D Przyda się wózek :D
Do tego stopnia trening był mocny, że nie spałem dzisiaj w nocy-totalna masakra, wysoka temp i absolutna bezsenność. :/ Położyłem się o 23:30 wstałem o 2 i do 4 nie mogłem spać :/
Dzisiaj powinnym przyjechać do mnie suple od FIRESNAKE! :) Zdam relacje :)
Jutro trening baków i trica z Emilem i Słodkim! Będzie się działo!

Pain is temporary glory lasts forever.
Przygotowania do ostatniego juniorskiego sezonu wiosennego i jesiennego.
with FIRE SNAKE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 582
Stało się! Świeżo rozpakowałem paczkę i myślę, że oficjalnie mogę powiedzieć -udało mi się podjąć współpracę z Firmą FIRE SNAKE, prowadzoną przez bardzo fajną ekipę, która stawia na jakość-co jest dla mnie bardzo ważne . Spełniło się jedno z moich marzeń- za co bardzo dziękuję. JESTEM PRZE SZCZĘŚLIWY!
W paczce dostałem 5 produktów:

GREEN BOX to mieszanka białek serwatkowych o najwyższej jakości i zróżnicowanym czasie wchłaniania - Izolatu białek serwatkowych (WPI) oraz Hydrolizatu białek serwatkowych (WPH) gwarantuje błyskawiczne dostarczenie materiału budulcowego do mięśni oraz dodatek Koncentratu białek serwatkowych (WPC) zapewnia większą niż w innych mieszankach zawartość aminokwasów rozgałęzionych BCAA, oraz L-Glutaminy
Suplement ten będę stosował rano do omleta, po treningu i sporadycznie przed snem Wziałem 2 smaki BLUEBERRY CREAM BELGIAN CHOCOLATE.

RED BOX to preparat około treningowy, który posiada potężna dawkę Beta Alaniny dla wytrzymałości, Jabłczan kreatyny dla maksymalnej siły, Optymalna porcja BCAA dla pełnej i szybkiej regeneracji, zapewnienia dodatkowego zabezpieczenia antykatabolicznego oraz dodatkowa mała dawka kofeiny dla lekkiego pobudzenia. Smak Apple Mint
REMEDY- Najwyższej jakości BCAA, o maksymalnym anabolicznie stosunku 8:1:1 z dodatkiem Glutaminy i Jabłczanu Cytruliny . Smak Lemon Lime Będę stosował jako antykatabolik przed aerobami

SATURIUS to najczystszej, farmaceutycznej jakości Beta Alanina wzbogacona o dodatek Tauryny. Cena jednej porcji … 50gr Będę stosował przed aerobami rano i przed treningiem siłowym
ONYX przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, podnosi tempo metabolizmu i poziom energii, niweluje uczucie głodu i motywuje do treningu Będę stosował rano przed aerobami.

Rozpuszczalność 11/10, bardzo dobre smaki bez zbędnych wypełniaczy!
No to zaczynamy!

Pain is temporary glory lasts forever.
Przygotowania do ostatniego juniorskiego sezonu wiosennego i jesiennego.
with FIRE SNAKE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
Supli zazdroszcze :) A co do przysiadow ,to dziwne,ze nie wyeliminowales tego problemu wczesniej , przeciez cwiczysz juz sporo czasu.

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 582
Siema!
Co do przysiadów sprawa jest prosta... na siłowni na której zawsze ćwiczyłem był tylko Smith i suwnica (słaba)... Nie mialem gdzie robić siadów :( Na szczęście spotkałem Emila, i mam kartę multisportu i ćwiczę gdzie chce! ;)
Wczoraj miały być barki, ale były plecy w doborowym towarzystwie: Radek Słodkiewicz, Emil Kaleński i Norbert Tymczak! :) Było godnie całe plecy zdychają :D

1. Podciąganie na drążku 4 serie-max
2. Wiosłowanie siedząc na dolnym wyciągu wąski uchwyt neutralny 15,12,10,6drop8drop8

3. Wiosłowanie sztangą nachwytem 15,12,8,6~160kg

4.Wiosłowanie suwnicą wahadlową :D w serii łączonej z wiosłowaniem na Hummerze :D

5. Przenoszenie hantli leżąc 12,12,12
6. Szrugsy w kracie 16,16,16,14
Ogólnie było zaj**iście, dużo ciekawych rzeczy dowiedziałem się od Radka, ocenił moja sylwetkę bardzo pozytywnie. Trening był bardzo konkretny i to lubie! Tempo mogłoby być troche lepsze, ale w 4 raczej się nie da :P
Przed treningiem wziąłem 1 miarkę Saturius z Red Boxem, czli m.in. ok. 6g beta-alaniny. Trening był bardzo intensywny, wszyscy zdychali, a ja smiało mógłbym zrobić jeszcze jeden trening :D Czuje, że redukcja będzie przyjemnością %)

Dzisiaj rano nie miałem czasu na szame. Zaspałem, a rodzice spieszyli się na groby.
Przedstawię szybki przepis na pożywne śniadanie ;)
-shaker
-płatki owsiane
-60g odżywki białkowej, ja użyłem Green Boxa o smaku Blueberry cream -wymiata!
-opcjonalnie jakieś tłuszcze, ja dodałem trochę płatków kokosowych ok. 10g

Wrzuciłem 100g platków owsianych, 60g białka, 10g płatków kokosowych zalałem ok. 100-150ml wody. Wszystko wymieszałem, zostawiłem na 5 min i wypiłem w aucie. Łącznie przygotowanie zajęło mi ok. 1 min :)

Pain is temporary glory lasts forever.
Przygotowania do ostatniego juniorskiego sezonu wiosennego i jesiennego.
with FIRE SNAKE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 582
Siema!
Tak jak mówiłem w sobotę był nogi :)
Miałobyć lekko, ale się nie dało :) Nie umiem :)
Rozgrzewka 5min + 2 serie Frontów na wolnym 60kgx15
1.Fronty na Smithie 80kgx15, 100kgx12, 120kgx10


2.Wypychy na suwnicy wąsko 3x12powt
3.Wykroki chodzone 3x 15na nogę 50kg sztanga

4.Wyprosty metoda FTS-7 - 7serii 30sek odpoczynku 12-15 powt


Dwójki
1. Uginanie podudzi leżąc metoda FTS-7
2.Żuraw 3xmax
Przywodziciel- odwodzicie w 2 seriał łaczonych

W niedziele miałem zrobić barki i triceps, ale sytuacja z początku dnia totalnie mnie rozbiła i nie potrafiłem się pozbierać do końca. Po 5h snu usłyszałem, że pogryziono mojego psa! Ojciec, też oberwał :( Od razu pobiegłem do właściciela, który nie potrafił dopilnować swojego i zj**ałem go od góry do dołu, potem nerwy czekanie na weterynarza i cały dzień rozbity. Dzisiaj pies czuje się dużo lepiej. Nie ma nic lepszego od rana, niż widok obolałego psa, który cieszy się na mój widok i czeka na kilka kawałków kurczaka! :)
Barki triceps rozłoże na dzisiejszy i jutrzejszy trening.

Pain is temporary glory lasts forever.
Przygotowania do ostatniego juniorskiego sezonu wiosennego i jesiennego.
with FIRE SNAKE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 582
Siema!
Wczoraj poszła klata i wyjątkowo barki
Nie było mocy, ale wziałem jedna miarkę Red Boxa od FS i wchodząc po schodach powoli czułem, jak witają u mnie nowe moce :D
Nie długo dostanę Gladiusa, zobaczymy jak to cudo się sprawuje :D
Wyciskanie na Smithie 45° 70kgx20, 100kgx10,120kgx4drop 70x10
Wyciskanie na dół klatki na półmaszynie 15,12,12 powt
Butterfly + Wyciskanie na maszynie na górę klatki 10/10, 8/10, 8/10 powt
Ściąganie linek wyciągu górnego pod klatkę 3x10 powt w ostatnim drop
Barki
Zarzut przejscie do wyciskania,udało mi się dojść do 5 powt. w 3 seriach, dokładnie tak:



Świetne ćwiczenie!
Unoszenie hantli bokiem 12,5kgx6/6kgx20/12,5kgx6/6kgx20 i 3 takie obwody- totalnie masakruje boczny akton
Unoszenie sztangi wzdłuż tułowia 3x12powt
Tric:
Pompki na poręczach cc 3x12powt

Dzisiaj leci plecak u Słodka ok. 19!


Zmieniony przez - pawlikk9 w dniu 2013-11-06 10:40:49

Pain is temporary glory lasts forever.
Przygotowania do ostatniego juniorskiego sezonu wiosennego i jesiennego.
with FIRE SNAKE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 582



%)

Pain is temporary glory lasts forever.
Przygotowania do ostatniego juniorskiego sezonu wiosennego i jesiennego.
with FIRE SNAKE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 582
Siema!
Wczoraj były plecy. Nie miałem weny totalnie, jakiś rozbity byłem.
1.Podciąganie na drążku 4x8 powt.
2. Wiosłowanie pól sztangą 12,10,8,8 powt.
3. Przyciąganie wyciągu górnego do klatki uchwyt neutralny wąsko 12drop10, 10drop10,8drop10
4. Wiosłowanie jednorącz na wyciągu dolnym siedząc 3x10
5. Przyciaganie drążka wyciągu górnego do karku + przenoszenia na Dorianie 3 serie
6. Przyciąganie hantli za pośladki leżąc na ławce 30°
Szrugsy na maszynie 3 serie z dropami
Biceps:
1. Siedząc na maszynie 3x10
2.Uginanie jednorącz w opadzie tułowia 3x8
3. „21”x1
Dzisiaj off. Wieczorem kino, w końcu pojawiło się coś na co(mam nadzieję) warto iść.

Pain is temporary glory lasts forever.
Przygotowania do ostatniego juniorskiego sezonu wiosennego i jesiennego.
with FIRE SNAKE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 582
Cześć! Wczoraj były nogi u Słodkiego i było mega :D
1.Fronty na Smithie 16x65kg, 6x105kg, 115x3drop 12x60kg – Radek dał mi mocno w kość, robil barki, skończył i zaczął odliczanie :P

Ten czarny z tyłu to ja :D
2. Wypychy na suwnicy wahadłowej 15, Później przyszedł Tomek (nazwiska nie pamiętam, ale po Słodkim chyba najlepsze nogi jak na osobę która debiutować będzie w przyszłym sezonie kozak :O )tutaj 2 razy większy ciężar 12,15,17
3.Wyprosty jednonóż bez odpoczynku, jedna noga skonczyła druga zaczynała 5 obwodów
4.Siady na hak maszynie z Tomkiem 2x15powt
5. Syzyfki 1x12
Dwójki
1.Uginania leżąc 16,12,8,6,15
2.MCNPN 2x12
I uwaga… 15 min aerobów 5,5 prędkość nachylenie 6-12
BEAST MODE: ON

Pain is temporary glory lasts forever.
Przygotowania do ostatniego juniorskiego sezonu wiosennego i jesiennego.
with FIRE SNAKE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
będę obserwowal kolege z teamu :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening niem.Ciężarowców

Następny temat

Pomoc przy priorytecie na łapy dla "średniozaawansowanego"

WHEY premium