SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panna_Kika/Co mnie nie zabije...czyli walka z hiperprolaktynemia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Czyli wyglądam jak romantyczna ballada!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Hmmm... powiedzmy, że Sex Pistol .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najgorsze jest to, ze po węglach robię się szybciej głodna

Ja dzis obudzilam sie o 3 w nocy, glodna jak chol... Zapelnilam zoladek woda z cytrtna. Wczoraj byl dzien sredni, mialam 150g WW, ciekawe co z tej mojej diety wyjdzie

Kika ja ladnie chudlam na samym poczatku redukcji na WW 3.5g/kg BM. Fajnie bylo, wcinalam papryke i marchewke kilogramami Z Ale to pewnie kwestia indywidualna jaka dieta komu sluzy...


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2009-10-16 11:18:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
Ale akurat Ty nie powinnas o dołach mówic, zdjęcie z profilu jest jak najbardziej mniam

Martucca: Chyba chciales napisac: w avatarze. To sie zgadzam, wolowina jest mniam no moze nie taka tlusta


Fakt, ta w avatarze też niczego sobie. Ja chyba generalnie wole takie tłuste


Kika - czemu akurat barszcz mrożony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Corleone, tak przykładowo napisałam... Mam w zamrażarce mieszankę Hortex "barszcz ukraiński"

Martucca, sama nie wiem, czego się już łapać, a nie chce diety zmieniać z tygodnia na tydzień, bo to mi nie pomoże... Juz mnie to wszystko przygniata...Patrze na laski w skinny jeans, z talia osy i najchętniej bym im mordy obiła... Czy Twoim zdaniem, białko w ilości 150g/dzień dość mocno obciąża nerki?

W następny piątek tj 23.10 idę do lekarza, pogadam z nim i może tu będą mnie prowadzić.

Izunia, a mogłoby być BTW 150/40/180? Ja się w sumie do wszystkiego dostosuje... Jak pani Trener powie, to ja wykonam! Wegle wtedy będę liczyć chyba tez z warzyw wszelakich...

Rado
, Sex Pistiol...Ciekawe ciekawe...

Na wieczór mam w planach gorąca kąpiel, relaxu mi potrzeba...

Edit:

Włączył mi się czytajnik...Siedzę na necie i czytam o tej cholernej prolaktynemii...Juz mi ręce opadają...Leczenie może nawet trwać kilka lat Wyczytalam tez ze wiele osob stosuje diete low-carb przy zaburzeniach hormonalnych...

Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2009-10-16 15:50:13

Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2009-10-16 18:36:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Renatko nie wczytuj się, nie ma co..dokładnie wiesz ze każdy organizm reaguje inaczej. Już zgarniaj kolegę z zagranicy i do wanny!
Ja jestem po rehabilitacji, jeszcze jutro ostatnie wejście do kriokomory i czekanie 4-6 tygodni. Diagnoza: naruszona stabilność łańcucha ruchowego, czytaj: leżąc nie potrafię utrzymać stopą swiss ball-ki opartej o ścianę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
no właśnie im więcej się czyta tym bardziej człowiek się dołuje

Ola a Ty opuściłaś już swój dziennik?

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
To prawda...Kika już poszła ten tego, więc nie odpisze nam

venka
nie zamknęłam dziennika, przy określonej liczbie stron zamyka się automatycznie albo mamy jakiegoś psotnika Wkrótce otworzę, oczywiście trenuję i dietuję
Heh..ale będzie bez fot

W sumie u Renatki dobra ekipka na deprechę się zebrała
Hmm..tylko gdzie Martucca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
a Ty już tak się nie chwal,że wszystko wiesz mailujecie za kulisami,a my tutaj musimy się domyślać

a już myślałam,że zniknęłaś u mnie też bez fotek,bo nie ma co pokazywać,jak będzie co pokazać to pokażę

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Tym razem bez tajniackich
Tak tylko zgaduję...

Ja nie zniknęłam...dalej świnka
To może zawody na odwagę? Która pierwsza odważy się wstawić swoje foty

Edit: przemyślałam daję Wam szansę



Zmieniony przez - Alexxa w dniu 2009-10-16 19:22:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitrobolon II

Następny temat

Co myślicie o FBW w połaczeniu z Nitrobolonem II?

WHEY premium