SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panna_Kika/Co mnie nie zabije...czyli walka z hiperprolaktynemia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Martucca, mimo, ze wkurza mnie to, ze nie chodne, a tak chciałabym być znów szczupła i atrakcyjna, to nie załamuję się. Idę do przodu! Mam sporo roboty na uczelni, czas wypełnia mi tez praca. Na siłkę biegam i ciesze się z małych rzeczy, dbam o siebie i moje ciało (cielsko)

Przecież cale życie świnka nie będę

Czekam na tez na miesiączka, winna pojawić się 09.10 wiec myślę, ze na dniach dostane .

Wilczyca, proszę bardzo. Jak coś to wal śmiało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 305 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7744
Kika -plisss nie pisz tak o sobie, ta nie wolno i juz!!!Zabraniam Sledze Twoj dziennik od dawna, bardzo podziwiam za walke i wytrwalosc szczegolnie ze mialam kiedys w UK wspollokatorke z takimi problemami ja Ty i wiem jakie to trudne. Pare kg w dol czy w gore - pamietaj to nie zmienia tego co masz z sobie , z srodku najcenniejsze i najpiekniejsze. I wiem po sobie- my kobiety lubimy byc fit i ach i ech i wogole...Tez to znam - nie lubie moich kg- ale ktos ostatnio mi uswiadomil duzo waznych rzeczy i zaczelam inaczej patrzec na siebie mimo ze moje cialo nadal nie jest taie ja bym chciala i chyba nigdy nie bedzie.
Zaloze sie ze inni oceniaja Ciebie i Twoje cialo duzo lepiej niz Ty sama - wiec od tej pory glowa do gory i keep smiling
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Czarnulka, dobija mnie ta moja waga po prostu...Chciałabym być zgrabna jak kiedyś, idealna nie byłam, ale sylwetka przyjemna dla oka Staram się wyluzować i cieszyć z pozytywów jakie daje mi aktywność fizyczna czyli zmęczenie, dobry sen, energie...

Twoja znajoma tez miała/ma hiperprolaktynemie?

Mykam do łóżka...Jutro do pracy na 5 rano do 16, później bieżnia, nauka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 280 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 647
Kika!

ŻADNE CIELSKO!!(caps celowy)

I z tą świnką to też przesada!!!! Oj gruba przesada!!!!!
Może mas ztakie nastroje przez PMS?

Kochana! Pamiętaj podstawa to dobra samoocena!
(tak przynajmniej sobie mówię;p)

Dobrej nocki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 305 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7744
Ta, moja znajoma tez to miala ale mam wrazenie ze ona nie jest taka dzielna jak Ty - strasznie sobie odpuscila duzo rzeczy w zyciu zwalajac na chorobe. Bywaly dni ze wogole nie wstawala z lozka, nie chciala wyjsc z pokoju, a co mowic o jakims treningu ta jak u Ciebie. Jestes dzielna i wyjatkowa bo mimo przeciwnosci walczysz- pamietaj o tym i trzymaj sie cieplo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kika dzielna i zawzieta dziewczyna z ciebie i na pewno (powoli, malymi kroczkami) dojdziesz do celu

Heh, wiem co czujesz, ja tez juz nie chce byc gruba No ale co mam zrobic? Musze byc cierpliwa, przeciez nie przejde na glodowke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Heh, wiem co czujesz, ja tez juz nie chce byc gruba No ale co mam zrobic? Musze byc cierpliwa, przeciez nie przejde na glodowke ja też wiem....

Renatko jak kolczyk?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Przecież cale życie świnka nie będę

ale świnki są takie słodziutki


Kikuś pytałas u mnie o skos...specjalnie dla Ciebie wkleiłam zdjęcie,co prawda nie ja wyciskam,ale mniej więcej taki mam kąt nachylenia ławeczki

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-10-14 14:21:11

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Od 4 rano na nogach, min 3 pierwsze godziny zapier...lam i rozkładałam towar, ręce mi opadają. Przerwę dostałam o 13 30...Dobrze, ze apetytu nie mam bo bym chyba umarła z głodu...

Venka, czyli masz mały skos. Ja tez mam na oko takie nachylenie, obawiałam się, ze za małe. A co do świnek to ja nic słodkiego w nich nie widzę!

Czarnula, ja kocham Zycie i staram się być radosna, jak mój kumpel z Indii mówi, ze ja jestem bubbly girl Czasem sil mi jednak brak... Jestem niecierpliwa po prostu...Prolaktyna mi trochę życie utrudnia, ale wałczę dalej!

Martucca, dzięki! Powiedz, czy wiesz może coś na temat hiperprolaktynemii? Jak długo się to leczy i czy możliwe jest aby schudnąć?

Alexxa, siostro, gdzieś zniknęła? Miałaś urodziny? Spóźnione i szczere życzenia kochana! Kolczyk ok, mam teraz okrągły z kuleczka W Pl może jeszcze sobie płatek górny przekłuje BTW, czy Ty zamknęłaś swój dziennik?

Kochane babki jesteście!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Kikuś co do wyciskania to teraz znalazłam luknij u mnie na 39str na jakim kącie robiłam wyciskanie sztangą,co było dla mnie porażką i progres w ogóle nie szedł teraz wiem,że przyczyną mogła być ta ławka bardziej chyba szło na bary niż na klatkę

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitrobolon II

Następny temat

Co myślicie o FBW w połaczeniu z Nitrobolonem II?

WHEY premium