SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panna_Kika/Co mnie nie zabije...czyli walka z hiperprolaktynemia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Oooo dziękuję za życzonka
Dziennik sam się zamknął, za mało odwiedzin i SOG-ów
Poważnie, 300 stron więc zamula forum. Taki mały zbieg okoliczności bo akurat mam nowy trening/dietę i w sumie chciałam sama wyjść z taką ideą
Jak znajdę chwilkę to otworzę, może jutro...

A jak Twoje postępy? Mierzysz się/ważysz?

bardziej chyba szło na bary niż na klatkę
venka a co czułaś bardziej klatkę czy barki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
venka a co czułaś bardziej klatkę czy barki?

jedyne co czułam to załamkę,że ciągle stoję w miejscu z ciężarem,a czuć to nie pamiętam,bo ja klatkę rzadko czuję jak ćwiczę

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Chyba właśnie brak Ci tej wiary z podpisu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Chyba właśnie brak Ci tej wiary z podpisu

ostatnio chyba tak i to bardzo

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
a czuć to nie pamiętam,bo ja klatkę rzadko czuję jak ćwiczę

Technika, technika! Pewnie nie spinasz łopatek do siebie, i wysuwasz barki w górze ruchu - przez co one + triceps przejmują całą pracę


Tak w ogóle..kurcze, czy to ta pogoda tak nastraja? Co się nie obrócę, widzę że każdego dosięga jakas jesienna chandra. Optymizmu, kobiety drogie!

Zmieniony przez - .corleone. w dniu 2009-10-14 19:42:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Technika, technika! Pewnie nie spinasz łopatek do siebie, i wysuwasz barki w górze ruchu - przez co one + triceps przejmują całą pracę

a widziałeś ten skos? każdy stwierdził,że jest nie teges
teraz to skupiam się na pozycji i łopatkach chociaż mam na płaskiej,a skos sztangielkami

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Ja po ostatnim skosie sztangielkami czułam klatkę...Po każdej wysepce na rowerze myślałam, ze mi cycki eksplodują

Alexxa
, bejbe, powinnam już mieć okres, woda się zbiera i ubywa (lekarz dal mi tabsy na sikanie), pomiary stoją w miejscu... Och, taki mój los, zawsze pod górkę...A u Ciebie sis?Pewnie idziesz jak burza w dol (z waga i cm)?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
vena: a widziałeś ten skos? każdy stwierdził,że jest nie teges
teraz to skupiam się na pozycji i łopatkach chociaż mam na płaskiej,a skos sztangielkami


Widziałem. Duży, a nawet za duży to fakt


Panna_Kika -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kika ja w hormonach nie siedze Moglabym ksiazkowa teoria rzucac, ale tak sie nie da, rownowaga hormonalna zalezy od tak wielu czynnikow... Leczenie farmakologiczne moze trwac nawet kilka lat, ale czesto objawy ustepuja juz po miesiacu czy dwoch od momentu rozpoczecia terapii. Najwazniejsze, ze okres juz sie u ciebie pojawil- wszystko jest na dobrej drodze
Jesli dobrze pamietam, ty masz hiperprolaktynemie organiczna- efekt aktywnosci gruczolaka przysadki? Leki powinny powoli go zmniejszac i byc moze wyeliminowac z biegiem czasu

Ale, tak miedzy nami Ja bylabym dobrej mysli http://www3.interscience.wiley.com/journal/119120423/abstract

A jak u ciebie z hormonami tarczycy? I jak nerki?

Takw ogóle..kurcze, czy to ta pogoda tak nastraja? Co się nie obrócę, widzę że każdego dosięga jakas jesienna chandra. Optymizmu, kobiety drogie!

Ma bossskie cialo i nam tutaj o optymizmie nawija Idz, ty ojcze chrzestny corleone, troche wyrozumialosci dla tych co patrza na ciebie z szarego dola

Tak sobie mysle czy nie zalozyc spam posta dla szarodolowcow? Grupa wsparcia by sie zebrala moze...

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2009-10-15 00:46:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Ha ha...nie wiem kto napisał o tym blogu ale to super pomysł

Pewnie idziesz jak burza w dol Tak, to prawda.
Dolina jest już prawie osiągnięta.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitrobolon II

Następny temat

Co myślicie o FBW w połaczeniu z Nitrobolonem II?

WHEY premium