SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRoblem

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1126
wiem ze moze to nie tu moze nie te forum ale pomozcie a potem moderator niech to skasuje
Moj kumpel od 6 lat (mam 16) zrobił ze mnie chciał zrobić posmiewisko ale mu sie nie udalo nikt gow budzie nei lubi i jak za to moi kumple chcieli mu dac wpierd** to on wyzwał mnie na solo i co teraz mam zrobic jak sie zdecyduje to pojdzie mi po zachowaniu a nie moge bo stypendium mam i mi zablokuja a niechce przed kumplami stchórzyć a on jest taki ze jak nawet poza szkóła by dostał to zaraz gnój bym miał sam nie jestem pewny czy wygram gdyz am 50 kg a on zze 70 i jest wyzszy z 10 cm ale jest to wał tłuszczu a ja troche siły mam poradccie co mam zrobić ( najlepiej sie wykręcic mądrze żebym z siebie posmiewiska nie zrobił ze sie boje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38260
nie bij po ryju zeby śladów nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1534
ja i tak bym mu w*******il na twoim miejscu ale zeby nie bylo ze cie podpuszczam no i chyba troche zle forum trafiles napisz do ,,Przyjaciolki,, albo ,,Naj,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1126
ale nie moge mu wpie********* bo mi kase zabiorą
jak sie madrze wykręcić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38260
postaw kumplom oranżade i go załatwią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13317
powiedz mu że jak dorośnie do twojego poziomu inteligencji to wtedy możesz się z nim bić a tak to szkoda bo i tak nic z tego nie wyniesie

[][][]------[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13317
jak tak zrobiłem z jednym gościem i wszyscy z niego śmiali potem

[][][]------[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3094
Olej to ... Chyba ze ci udeży to nie mozesz poprostu czekac az skonczy. W dziale samoobrona jest jeden temat i tam rozni swoje problemy opowiadaja w tym podobne do twojego, zajzyj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1859 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31643
Chłopaku olej to, i co niby "kumple" odwrócą się od Ciebie/będziesz pośmiewiskiem jak nie zgodzisz się ? To raczej nie kumple w takim wypadku, prawdziwi kumple będą to mieli gdzieś, liczy się to jakim jesteś człowiekiem, jaki masz charakter, a nie że przejmujesz się jakimś d****em, zresztą to widzisz gołym okiem skoro ponoć go nikt nie lubi.

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3094
http://www.onet.tv/28962,2996,1,4493274,1,1,0,0,wideo.html  akurat na onecie trafilem na cos takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zakradnij sie w nocy do jego domu, zwiąż i torturuj, bedzie w takim szoku ze nikomu nie powie a i spokój ci tez da
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST, dieta masowa, NBE,bieganie- da się to złożyć do kupy?

Następny temat

Piwo reakcja a trening

WHEY premium