SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z brzuchem

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam mam taki maly problem z brzuchem tzn. chodzi mi o to, ze jestem przez cale zycie ( mam 20 lat ) raczej szczuplym czlowiekiem ale przez ostatni rok strasznie urusl mi brzuch mysle, ze to glownie przez picie piwa i teraz bardzo bym chcial aby moj brzuch wygladal w miare normalnie-plasko. nie chodzi mi tu o zadna rzezbe itd. wiem, ze pierwsze co powinienem zrobic to przestac pic to cholerne piwo ?? ale dalej nie bardzo wiem nawet jak ( seriami ?? ) robic zwykle brzuszki. raczej nie zamierzam chodzic do silowni bo mnie na to nie stac i nie mam za bardzo czasu. chodzi mi o jakies podanie jakichs cwiczen, ktore moglbym wykonywac w domu i chcialbym aby ktos podal mi schemat po ile i jak je wykonywac. z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 389 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22061
zastosuj moze jakas dietke ,a brzuszków rób ile morzesz w seri
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 127 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3713
Mozemy cie odeslac tylko do Atlasu cwiczen,no i przestan zlopac tak te browary

Pozdrawiam:)

"Zaprzestan myslec jakby nie zaprzestajac,obserwuj techniki jakby nie obserwujac:)"

POzdrawiam


"Zaprzestan myslec jakby nie zaprzestajac,obserwuj techniki jakby nie obserwujac:)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za odpowiedzi tylko jeszcze jedno pytanko ( moze troche glupie ) ale gdzie znajde ten atlas cwiczen ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.kulturystyka.pl/atlas/brzuch.htm


nie za mało, nie za dużo, choć lepiej mniej - niż więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
CWICZENIA JUZ MASZ, TERAZ JESZCZE POPRAWNA DIETA (TO PODSTAWA) I BEDZIE WIDAC EFEKTY

Pytaj gdy uslyszales za malo!!

Fakty, nie mity
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za odpowiedzi, a moze ktos poda jeszcze odpowiednia diete lub jakis link
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
bardzo prosze

polecam diety niskoweglowodanowe (niskoww)
i polecam ten dzial, temat jest czesto walkowany
oraz post na gorze dzialu DIETA - ZALECANE LINKI

jak bedzie za malo pytaj !!

Pytaj gdy uslyszales za malo!!

Fakty, nie mity
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za odpowiedzi teraz tylko cwiczyc, dieta no i silna wola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
powodzenia i pyatj gdy cos jest nie jasne

Pytaj gdy uslyszales za malo!!

Fakty, nie mity
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 718
"teraz tylko cwiczyc" - no nie zupelnie, ja cwiczylem na brzuch przez 2 miechy po prostu zle. Brzuch trudno spalic i naprawde bez "dopalaczy" trudno jest go spalic, co do cwiczen polecam nastepujace:
- Pierwsza faza dolne partie brzucha (unoszenie nog, zgiecie - wiecej w atlasie)
- Druga faza miesnie gorne (brzuszki od polowy w gore itp. itp.)
- Trzecia faza miesnie skosne (wszystkie dobre, sprawdz atlas ... znowu)

Cwiczenia staraj sie robic bez obciazen przez pierwszy miesiac, w drugim dodaj pewne obciazenia a takze cwiczenia z obciazeniami (powinno trwac nie wiecej niz miesiac ... najlepiej pol) reszta czasu, to po prostu rzezbienie i palenie tkanki ...
Taki trening powinen dac efekty po 3 miesiacach bardzo ladny brzuch przy odpowiedniej diecie i to naturalnie !

Co do diety to postaraj sie odrzucic nastepujace rzeczy:
- mleko: jak pijesz to nie wiecej niz 0,5 i lepiej nie na noc (fajne bialko i fajny tluszcz)
- glukoze i fruktoze (miod itp) tylko przed treningiem (max 30 min przed treningiem nie wczesniej), w innych godzinach zapomnij

A o reszcie sie tutaj nie bede rozpisywac, masz pytania pisz na maila bo na forum nie mam czasu zagladac codziennie.

ps. schudlem 30 kg w ciagu 1 roku, naturalnie, po tym zaczalem cwiczyc dopiero - to dla tych ktorzy beda mnie chcieli z***... :)

"Mądrość - logiczne wykorzystanie wiedzy"

"Mądrość - logiczne wykorzystanie wiedzy"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ważne pytanie od grubaska

Następny temat

rozbudowa układu kostnego

WHEY premium