SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROBLEMOS Z KLATKĄ (WYCISKANIE)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9717

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70855
ja jak zaczynalem to 30kg wyciskalem 3 razy
zaczelem od wyciskania kolumny (z 10kg wazy) i potem przerzucilem sie na sztange 17kg (bo w domu sprzetu nie mialem a na silowni bylem tylko na w-f )
nie widze problemu

Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2007-01-07 20:37:21

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 181
ok zaczynales o d tylu a teraz ile dajesz rade?

www.mw-mandaryna.com --- polecam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70855
mało, 85kg na skosie w dol na serie, 82,5kg na plaskiej na serie

za tydzien dodam po 2,5
rosne xD hrhrh

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 368 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6388
Dresiak to ty jesteś na tej fotce? Jak na miesiąc treningu to gz, lol:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6171
Lej na to ile, patrz na to jak. Skoncentruj się na poprawnej technice wyciskania i nie bój się sztangi
a co do tego kolesia to olej system, niedługo on będzie cienki w porównaniu do Ciebie

Heh, ja na początku 27kg 5 razy brałem, a teraz (8 miesięcy) 60kgx8- cienko, ale mnie zadowala


wytrwałości życzę...

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11097
bercik skad jestes?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
To widzę że ja kozak byłem z moimi początkowymi 32,5kg na 12 powtóżeń . Szkoda że potem nie było już tak kolorowo ze wzrostem siły .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6218
Moim zdaniem jesli chodzi o mase to bardziej powinien sie ksoncentrowac nad techniką, niz nad ciezarem. W koncu cwiczy ok miesiaca i zalezy mu na przyroscie masy miesniowej. Lepiej poprawnie i technicznie wykonac 12 powt 30kg niz zalozyc 40 i odrywac dupsko od ławki. Takie jest moje zdanie. A co do wyniku wyciskania to nie martw sie. Siła wraz z masa przyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 181
OK dzieki tym dwom gosciom za miłe slowa ! Wlasnie tez stawiam na jakosc nie ilość ! Tylko wkurza mnie gadanie innych grubasow ze oni jak zaczynali to od razu wiecej brali....

www.mw-mandaryna.com --- polecam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
jak nic prowokacja

od paru dni w "treningu" najbardziej rozchwytywany temat dotyczy wlasnie cieciow na silowni ...

-World belongs to strong and brutal-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase...

Następny temat

Rozwarzania na temat faz w ćwiczeniach... (głownie bosowie SFD)

forma lato