SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 9

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 297367

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
bedzie klepac

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4951
jeszcze mam możliwość alphabol methandienone myślicie ze najlepszy z tych wszystkich ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46391
fredy
jeszcze mam możliwość alphabol methandienone myślicie ze najlepszy z tych wszystkich ?


Bdb towar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 181 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7581
wsl_...
z balkanem bywa roznie ale zobacz co on tu ma do wyboru. zadnych pewniakow raczej nie ma. moge od siebie powiedziec ze genesisa meta akurat dziala niezle, z tego co tu wypisales to jeszcze bym sie zastanawial wlasnie nad balkanem i malayem. euromed teraz moze i dobry nie wiem, ale z 1,5 roku temu wino ani meta w tabsach nie dzialala z euro


1,5 roku temu to euromedu chyba nie bylo jeszcze :)
Pomyliły Ci się firmy chyba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
fredy
jeszcze mam możliwość alphabol methandienone myślicie ze najlepszy z tych wszystkich ?


Meta alphy obok shree zdecydowanie najlepsze mety na rynku. Z wcześniej wymienianych balkan jedzony parokrotnie i też bdb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 804 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31871
jak masz mozliwosc bierz mete alphy. nic mi sie nie pomylilo euromed orale u mnie mieli mete i wino i nie dzialalo. to bylo w lato 2013. tu tez widzialem opinie ze euromed mialo wpadke jakas a teraz niby dziala. nie wiem ja tam sie zrazilem to tego labu i bym juz tego nie tknal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 258
Brał ktoś coś z firmy Bio-peptide? Warto czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1707
Jaka susta i meta obecnie najlepiej klepie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1707
Jaka susta i meta obecnie najlepiej klepie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Ja właśnie skończyłem cykl meta susta shree i jestem zadowolony.

Forever Young

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Antybiotyki a Saa

Następny temat

rozpiska do ewentualnej korekty lub inny pomysł

WHEY premium