SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 9

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 295899

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18486
jak na ta chwile ma sie cypio z dose?

muscle mass hypertrophy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34999 Napisanych postów 89907 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940623
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to dobrze ze kumple sa zadowoleni widocznie dobre maja i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cypek dose jest ok dzila ok i wogle nie boli choc troche lepie j czulem genameda tak czy saiak te 2 cypki bym bil z uk jako pierwsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Tej dobrej alphy prawie nie ma, tej zlej pelno w polsce, ale jak to jest, ze wszyscy co bija alphe mowia, ze kosi cacy? Ja osobiscie nie znam nikogo kto by na cos, poza ostatnimi czasy - boldem, narzekał.

Gdzie ta lipna alpha ja sie pytam? ;)

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2014-09-28 19:58:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35639
Lesiu nie ma co spekulować zasada jest prosta kod wchodzi = alpha działa
widziałem enan ap na ktorym jest zdrapka ktorej nie mozna zdarpac i pisze tutaj calkiem powaznie
kolega mial troche opakowan enan ap na ktorym wszystko wygladalo jak oryginal tylko zdrapki nie dalo sie zdrapac
to jedynie takiej alphy bym sie bał cykac

Zmieniony przez - popeyS' w dniu 2014-09-28 21:03:01

- nie bój się, strach karmi się Twoim lękiem ...
- oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
Czasami zdrapka może się zdrapać razem z kodem jak czyms za ostrym będziemy zdrapywać...tak zdrpaki już maja...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 412 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23376
Wczesniej ktos wslomnial o bolesnym propie alphy. Guw. .. prawda bierzcie pod uwage ze zazwyczaj bijecie go z innymi srodkami ktore w mniejszym /wiekszym stopniu moga spowodowac ból po wymieszaniu substancji. Np bilem samego propa dose rwal mi dupsko tak ze nie moglem usiasc. Dorzucilem tren z bioniche wymieszalem w strzykawce I Zero bolu. Zrobilem mostek pozniej na propie solo I to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
popey
Lesiu nie ma co spekulować zasada jest prosta kod wchodzi = alpha działa
widziałem enan ap na ktorym jest zdrapka ktorej nie mozna zdarpac i pisze tutaj calkiem powaznie
kolega mial troche opakowan enan ap na ktorym wszystko wygladalo jak oryginal tylko zdrapki nie dalo sie zdrapac
to jedynie takiej alphy bym sie bał cykac

Zmieniony przez - popeyS' w dniu 2014-09-28 21:03:01


tez mialem taka alphe, dostalem ja miedzy seriami alphy gdzie zdarki latwo schodzily, zrodlo to samo. wszystko dzialalo dobrze :) pewnie cos im sie z tuszem na zdrapki zrobilo bo kody wchodzily z tej alphy tak samo jak z tamtych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 202 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2281
ktora suste brac ?

Shree
PMP
Genamed
Vermodje
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Antybiotyki a Saa

Następny temat

rozpiska do ewentualnej korekty lub inny pomysł

WHEY premium