SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 9

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 295905

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 353
Mozna dostać obecnie metke z jelfy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 593 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 69965
Hekade
Panowie jak wypada enan z genamedu w porównaniu z innymi firmami ? Mam okazje mieć gena w dobrej cenie. Slyszalem ze mozna trafic na różne stężenia, 20+% i 80-100% z tego wynika ze jest to loteria lekka ale czytalem opinie i wg, i wypada dość dobrze. Ale jak na chwile obecna? Czy pewniej celować w cos innego ?


Under to under nigdy nikt nie ma pewnosci co czy tam ile zawieraja Pewniak to tylko apteka Poki co kilka srodkow cieszy sie dobra opinia Osobiscie bralem wino tabl. i prop wiec smialo polecam Razem z vlcd zrobilem forme zycia Na badaniach test wystrzelony lipidy rozjechane Ale jest tez kilka produktow z tego labu w ktore obawialbym sie zainwestowac Zreszta to sie tyczy chyba wiekszosci firm poza aptecznych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hekade
Panowie jak wypada enan z genamedu w porównaniu z innymi firmami ? Mam okazje mieć gena w dobrej cenie. Slyszalem ze mozna trafic na różne stężenia, 20+% i 80-100% z tego wynika ze jest to loteria lekka ale czytalem opinie i wg, i wypada dość dobrze. Ale jak na chwile obecna? Czy pewniej celować w cos innego ?


lece suste z genamed, kolega leci solo enana z genamed 6 tydzien porobilo go masakrycznie
zmienilem suste z innej firmy na gena bo tamta byla strasznie bolesna po kazdym strzale opchlizna prawie trzeba bylo noge ciac, a po genamedzie zero dyskomfortu
susta bioniche 300mg o dziwo tez dziala calkie dobrze

a co powiecie na temat tego antka? (sorry za nie wyrazne foto aparat w iphonie ch**owy rozmywa wszystkie zdjecia) firmy Atom Lab (nie atomic) 50mg w tabsie... tak lezy i mnie kusi ale nie ma jeszcze zadnych opinii, najwyzej zostane testerem i dam znac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
Panowie leciał ktos deke z infinti?

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 234 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2443
Hitmobile
Mozna dostać obecnie metke z jelfy ?
Z tego co wiem to już dawno nie produkują . Kalgan nie ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
Hitmobile
Mozna dostać obecnie metke z jelfy ?



jw ciezko dostep a jak jzu to zapasy.

Kalgan nie pakuj sie w Atom . malo opinii w dodatku podzielone..

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
czyli genamed nie najgorsze opine zbiera;d
genamed czy dax ?
chodzi mi o tescia i deke
róznica w cenie dosyc spora

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2014-10-04 09:43:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 412 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23376
lece suste z genamed, kolega leci solo enana z genamed 6 tydzien porobilo go masakrycznie
zmienilem suste z innej firmy na gena bo tamta byla strasznie bolesna po kazdym strzale opchlizna prawie trzeba bylo noge ciac, a po genamedzie zero dyskomfortu
susta bioniche 300mg o dziwo tez dziala calkie dobrze

a co powiecie na temat tego antka? (sorry za nie wyrazne foto aparat w iphonie ch**owy rozmywa wszystkie zdjecia) firmy Atom Lab (nie atomic) 50mg w tabsie... tak lezy i mnie kusi ale nie ma jeszcze zadnych opinii, najwyzej zostane testerem i dam znac





Osobiscie moge ze spokojnym sumieniem powiedziec ze soki z atom lab dla mnie totalny nie wypal chodz bralem tylko Deke ale nic a nic jej nie czulem. Kolega bral metke tego labu I ladnie go porobilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
deka nie wiem, ale tescie z atoma wszystkie sa ok bo koleszka od dluzszego czasu leci propa i tez ladnie spuchl
metka i winko tez napewno wiem ze sa ok bo tez u mnie biora i chwala, ale co do antka to nikt nie bral i nie ma w necie ani jednej opinii wiec chyba bede musial sam sprobowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 412 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23376
Stestuj I zdaj nam relacje :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Antybiotyki a Saa

Następny temat

rozpiska do ewentualnej korekty lub inny pomysł

WHEY premium