SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 9

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 295940

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5294
parabolin alpha pharma jakies opinie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaki bold i prop tani a dobry?a moze lepiej npp niz nibybold bo tani chyba nie bedzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
bold tani i dobry!! może w biedronce zobacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12654 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170761
I co jeszcze może ten bold na sam się wbijać?
Tanie jest drogie, co z tego że jakiś under jest tani, jak trzeba dawke podbić o 0,5-1ml żeby działało jak coś drozszego na poziomie i do tego brakuje 2 ml w flaszce,
nie wiem kiedy ludzie w końcu zrozumieją że polski under to goowno, wszędzie gdzie polak rękę wsadzi zaczyna się kombinatorstwo w celu największego zysku

Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2014-12-05 12:06:57

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 895
Witam jaki enan aktualnie dobry?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52790
Teston Shree, Genamed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 446 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2906
Arkus P
I co jeszcze może ten bold na sam się wbijać?
Tanie jest drogie, co z tego że jakiś under jest tani, jak trzeba dawke podbić o 0,5-1ml żeby działało jak coś drozszego na poziomie i do tego brakuje 2 ml w flaszce,
nie wiem kiedy ludzie w końcu zrozumieją że polski under to goowno, wszędzie gdzie polak rękę wsadzi zaczyna się kombinatorstwo w celu największego zysku

Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2014-12-05 12:06:57


To nie tyczy sie tylko Polakow, zluzuj. Caly rynek saa na tym polega. Jestem pewny, ze nie raz biles cos drozszego z zza granicy chwaliles bardziej niz PL ug a zawartosc mogla sie niczym nie roznic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5294
Panowie jak hexsa z ap
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12654 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170761
Z czym mam zluzowac? Z głoszeniem swojego zdania? To jest tutaj zabronione?
Może ty nie czujesz różnić, nie wiem nie wnikam, mało mnie to interesuje, ale akurat ja potrafię wyczuć czy jedno npp jest słabsze czy mocniejsze, bold, tren, deca, jedne z pozycji na których sam bardzo dobrze odczułem różnice między tanim a drogim underem, nie wspominając już o ilości ml

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3763
Oxandrolone od Alpha pharma ? opakowanie 50tabletek 1 tab/10 mg

Zmieniony przez - rafals1946 w dniu 2014-12-05 20:51:57
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Antybiotyki a Saa

Następny temat

rozpiska do ewentualnej korekty lub inny pomysł

WHEY premium