SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 9

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 297128

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 539 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5709
no i dlatego o takich rzeczach trzeba pisac w tematach takich jak ten. Nikt nie chce utopic kasy i to niemałej bo to co wymieniłes tanie nie jest no chyba ze mowimy tu o burżujach:) prosta sprawa? no własnie wyzej pisalismy i nie tylko ja ze własnie to nie jest takie proste i jasne. wszystko na czarnym rynku ma swoje ponure strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
aktualnie leci prop - kosa, wczesniej cypek - kosa, npp - kosa - zblokowalo mnie zanim skonczylem pierwsze opakowanie (btw: odstawilem )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 539 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5709
ja tez poki co z AP jestem zadowolony. szamam clena od nich teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
maly123485
Panowie jak spisuje sie npp z DB Pharma? Bil ktos propa z Apexa eco blu 200mg/ml?



co do NPP z DB, bilem w zeszlym roku - nie bylem zadowolony, Przechodzilem z Atomica, i DB znacznie slabsze

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
NAVR
ja tez poki co z AP jestem zadowolony. szamam clena od nich teraz



Najszczesciej w testy z AP celuje, zero bolu, sok w miare rzadki, działanie petrda wyniki po badaniach zawsze max

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2337
Panowie bil ktos Boldka DB?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 202 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2281
Panowie jak mietek z euro ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
super




tren a- dose/swiss/pmp
cypio dose/swiss/pmp?

Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2014-09-27 19:49:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Cypki wszystkie powinny działać dobrze, z bitych PMP bdb, co do trena nie biłem osobiście, ale dobry kumpel z realu podbijał dose i naprawdę po zmianach w sylwetce i odczuciach kosa

Meta shree jedzona aktualnie - rewelacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
tren a pmp i cyp pmp wysoki poziom i zaj**ista cena.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Antybiotyki a Saa

Następny temat

rozpiska do ewentualnej korekty lub inny pomysł

WHEY premium