SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 9

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 295763

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
syf omijaj z daleka

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 202 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2281
Atom ?
Testowałem mietka i deke. Dla mnie lipa. Nie kupie więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 179 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2379
witam jak tam wino z alchemi ? bo mam zamiar zakupic 20 amp

pomoc !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 412 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23376
Digit
Atom ?
Testowałem mietka i deke. Dla mnie lipa. Nie kupie więcej.


A masz kogos kto brał wino z tego bo mam wino i tren ale tren wcisne komuś ;)
Dziwne troche bo mojego kolege meta z atom zrobiła ślicznie a brał ją przez 3 tyg 30eod i przytył 8 kg wiedz coś tam jest jednak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12125
Metę brał eod??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
jak prop h**owy to nie licz ze inne srodki maja ok

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 412 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23376
sory machłem sie ed ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 412 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23376
nuras
jak prop h**owy to nie licz ze inne srodki maja ok

Nie brałem dlatego pytam. U mnie paru chłopaków pochwaliło metke wiedz sam juz nie wime
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Pany prop euro, scitec, ver w białym ? Master cybera si? Tren sciteca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 202 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2281
kolo61spoko
Digit
Atom ?
Testowałem mietka i deke. Dla mnie lipa. Nie kupie więcej.


A masz kogos kto brał wino z tego bo mam wino i tren ale tren wcisne komuś ;)
Dziwne troche bo mojego kolege meta z atom zrobiła ślicznie a brał ją przez 3 tyg 30eod i przytył 8 kg wiedz coś tam jest jednak


8kg w 3tyg. moze mial feja i antka wrzucili do sloika

Ludzie cisna suste i mowia ze zalewa morde i chodza jak bolany, na kebabach i chinskim pewnie tak sie dzieje.... rozmawiamy chyba o zupelnie innej masie ale kazdy ma inne cele. Ja przy dopietej maksymalnie diecie bylem zawiedziony.
Wino tez wcisnij tylko nie w siebie, doloz pare dyszek i kup cos pewnego bo tak podkuwac sie w pol dzialajacymi srodkami mozna bez konca a efekt wiecznie nie ten co oczekujesz.
Moze na zla partie trafilem bo zdania sa podzielone choc wiekszosc z tych ktore widzialem to opinie negatywne.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Antybiotyki a Saa

Następny temat

rozpiska do ewentualnej korekty lub inny pomysł

WHEY premium