SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 9

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 294521

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 234 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2443
Przeglądnij pare stron do tyłu tam jest więcej dobrych opinii ;) Ja brałem enan, deke, propa z alchy i bylo ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Moim zdaniem to chyba lepiej zainwestować w lab, który ma same lub znaczną większość pozytywnych opinii.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 267 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62177
Testy z Alchemii ok, nandro poszukaj pewniejszego labu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
j.w

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Przeczytaj sobie na spokojnie ostatnie 50 stron i przeanalizuj wypowiedzi.
Jak widzę, że ktoś poleca SAA takie jak bold czy oxa z labów typu biosira, bioniche czy malay to już wiem, że nie warto nawet tracić czasu na czytanie "opinii" tej osoby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
jak Pater stwierdzil jestem tego samego zdania a dodatkowo ci ludzie to raczej nie mieli stycznosci z dobrym towarem

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
j.w :)

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Usunięty przez Aras84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 269
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
w zyciu rozne niespodzianki:)

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
kenet1976
Testy z Alchemii ok, nandro poszukaj pewniejszego labu.


Tu wlasnie widac jaki to super lab ten alchemia, skoro testy maja ok, ale dece juz szukaj innego labu to oznacza tylko i wylacznie jedno, ze to garazownicy, co nie sa nic warci. Rozumiem jakby ktos napisal Halo poszukej inny firmy, lub cos z najwyzszej polki, ale jak deca lipa to ten lab sie nadaje do zamkniecia.
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

rozpiska do ewentualnej korekty lub inny pomysł

WHEY premium