SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pół roku ćwiczeń

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 252


Witam. Ćwiczę ok pół roku. Wcześniej kilka lat temu bawiłem się trochę na siłowni ale obecnie startowałem praktycznie od zera. Przed wakacjami moja normalna waga wynosiła 82kg ale przez prace i stresy na wakacjach spadła do 74. Obecnie mam 92kg przy wzroście 187cm. Co do suplementacji to robię cykl na kreatynie no i wcinam białko. Zdecydowałem się tak wcześnie na odżywki ze względu na fakt, że dość szybko powróciłem do formy po kilku latach. W wolnej chwili wrzucę więcej zdjęć..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 252


Dzieki za odpowiedzi..z nogami jest srednio-wyrzezbione ale nie ma masy, uda dobre ale lydki szczuple. Co do plecow to tez nie ma szalu ale jak zaczne chodzic na silke regularnie w semestrze to poprawie, i hope (teraz w domu cwicze).
Triceps mi zanikl przy bicepsie faktycznie zauwazylem i pracuje nad tym;d ale genu do duzych ramion chyba nie mam;/
P.s. Klata zarosnieta bo zima za pasem;p / wrzuce fotke plecow choc to bieda i nedza;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 252


;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
dobrze wygladasz jak na pół roku, ale zaraz zostaniesz obśmiany przez idiotów spod znaku CHWDP, że nosisz okulary i robisz foty na tle książek (jeśli je czytasz - nie przyznawaj się!).

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 533 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29188
daj zdjecia bez koszulki przod luzem i plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 960 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9085
Jak na ten staż jest super. Trzymaj tak dalej a co do mojego poprzednika to też nie trawię łysych 'karków' co myślą że są super tylko że nigdy nie mieli styczności z salą treningową Wracając do tematu pokaż więcej fotek bez koszulki, luzem Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 252
Ktoś w końcu musi pilnować tych cennych książek żeby nie wpadły w niepowołane ręce;), a fotki wrzucę najszybciej jak będę mógł..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 112 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1664
coś Ci powiem,ja się cieszę,że te książki masz i czytasz,wiedza Ci pomoże w rozwoju i tak trzymaj.
Dobrze jest i tak trzymaj :)
SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4672
Jak na tak krótki okres jest ok. Pół roku w tym sporcie to jest nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2206
o jezu co wy tak do tych książek się przyczepiliście to tylko tło... moim zdaniem w każdym domu są książki Oceniacie wystrój jego pokoju zamiast jego

" Nigdy nie biegnij, jeśli możesz iść, nigdy nie, choć jeśli możesz stać, nigdy nie stój, jeśli możesz siedzieć, nigdy nie siedź, jeśli możesz leżeć, a jeśli już się położysz stara się zasnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
No, no za***iscie jak na te pol roku jestem ciekaw jak wygladales przed rozpoczeciem przygody z silownia

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
jak na pół roku to rewelacja... pokaż zdjęcia bez koszulki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

7 miesięcy treningu - efekty

Następny temat

Kwietniowa forma

WHEY premium