SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pół roku ćwiczeń

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 252


Foto jest z 2007.07- ważyłem wtedy mniej jak 80, może 78-79 i to było już po 2 letniej przerwie w treningach ale dość podobnie wyglądało to jak zaczynałem ćwiczenia teraz. Jak przestawałem ćwiczyć to ważyłem koło 88, a w bicepsie było chyba ~41. Generalnie ciut gorzej jak teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 252


Zdjęcia w miarę aktualne..proszę o krytyczną ocene i wskazanie podstawowych braków (czym głównie się zająć). Nic nie rzeźbiłem na lato bo nie ma z czego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 252


;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 252


Trochę kiepska jakość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 252


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 252
To już wszystkie fotki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 185 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 55326
a gdzie najwieksze partie; plecy i nogi?

Zmieniony przez - Krysszef w dniu 2010-08-24 14:53:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9359
Nóg zapewne nie ma. Jakoś przez te parę miesięcy zarosłeś bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Dobre grzyby?

Nie ważne ile tam ćwiczysz. Fajna klata i bary .

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1072 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23515
na mojke oko triceps odstaje i to bardzo, psuje caly wyglad reki. Po za tym reszta jest dobra, przyloz sie tez do kapturow, wiem ze czasem sa partie ktore wyjatkowo nie wchodza :) no ale mowie tylko co widze. i ogol koper na klacie bo wiocha xd hehe ale soga dam , co by nie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

7 miesięcy treningu - efekty

Następny temat

Kwietniowa forma

WHEY premium